Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Klausimėlis?


Evaldexs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3757 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

21 balsai

  1. 1. Ar norėtum žaisti? (Nepamiršk perskaityti apačioje teksto!)

    • Taip.
      6
    • Ne.
      15


Recommended Posts

Sveiki visi turiu klausimą ar žaistumėte tokiame serveryje?:Jis būtų išlikimo aišku privatus reikėtų pildytį anketą.Jame būtų pasunkintas žaidimas būtų nustatytas ant hardcore ir įkeltas pluginas bloodmoon,jog būtų sunkiau žaisti.Tai pat apsauga spawno. Koks šio žaidimo tikslas būtų? Tai surasti end portalą ir įveikti ender dragon tai pat rasti serverio savininko namą kuris būtų nether pasaulyje ir užgrobti jį. Tikrai nepyksiu jeigu užgrobsite arba galvosite kokią nors gudrybę ar kažką panašaus(Dėl šito dar svarstau). Tie kurie užgrobs jį gaus resursų ir bus žinomi kaip nugalėtojai. Bet negalvokite,jog tai bus taip lengvą naudosiuosi komandų blokais kurie man padės apsiginti tiek man išėjus tiek man gryžus. Taigi ar norėtumėte žaisti tokiame serveryje prašau parašyti į komentarus bei paspausti prie apklausos taip o jeigu ne tai ne.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

,DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD na ir prajuokinai ancezai! ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Manai jog tai taip lengvą kaip rašau? ;D. Visų pirmą turėtum rasti deimantų(nesijaudink xray bus užblokuotas), antrą turėtum pasistatyti portalą, trečią turėtum rasti urvą ar kažką panašaus į tai ir bandyti petekti į jį (tai nebus taip parastą jį saugos daug galingų karių kuriuos aš valdysiu naudosiu komandų bloku ir aišku padarysiu kitų spastų :)) tad tai netaip lengvą kaip parašiau :). Bėje, jog mane nugalėtum tau tikrai reikės draugų pagalbos :)!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

,DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD na ir prajuokinai ancezai! ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Manai jog tai taip lengvą kaip rašau? ;D. Visų pirmą turėtum rasti deimantų(nesijaudink xray bus užblokuotas), antrą turėtum pasistatyti portalą, trečią turėtum rasti urvą ar kažką panašaus į tai ir bandyti petekti į jį (tai nebus taip parastą jį saugos daug galingų karių kuriuos aš valdysiu naudosiu komandų bloku ir aišku padarysiu kitų spastų :)) tad tai netaip lengvą kaip parašiau :). Bėje, jog mane nugalėtum tau tikrai reikės draugų pagalbos :)!

What pricciom tas Ancezas, jeigu mano nick Darkman ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

unique panašiai galvoji :).Bet aš noriu parodyti žmonėms koks yra tikrasis sunkus pasaulis minecraft.

vau :DD tj čia sunku bus? ^^  nueini į mc ir pasidarai ant hard rėžimo, ir bus sunku jiems.. :DDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3757 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...