EdckA`

Europiečių ir amerikiečių skonis komp. žaidimams nesiskiria

Recommended Posts

games_px250.jpg

Bent jau taip teigia žaidimus kuriančių kompanijų atstovai, susirinkę didžiausiame Europos vaizdo žaidimų konvente, vykstančiame Leipcige, Vokietijoje. Nors pripažįstama, kad Europos ir JAV gyventojai turi labai skirtingas kino tradicijas, tačiau žaidimų rinkoje skirtumų kur kas mažiau – abiejų žemynų topuose paprastai dominuoja tie patys žaidimų pavadinimai, varijuoja nebent jų užimamos pozicijos.

Tiesa, yra kelios žaidimų grupės, kuriose galima pajusti ir grynai europietiško kolorito. Pavyzdžiui, vietos rinkoms gamintojai neretai pritaiko muzikinius žaidimus, į jų siužetą stengdamiesi įtraukti grupes bei muziką, aktualią konkrečiai valstybei. Taip pat ryškesnių skirtumų galima pastebėti sportinių žaidimų kategorijoje. Europoje tarp populiariausių žaidimų patenka futbolo imitatoriai, o JAV šią sporto šaką gerokai pranoksta amerikietiškas futbolas, beisbolas ir pan.

Tačiau už šių dviejų žanrų ribų skirtumus aptiktu kur kas sunkiau: „Išskyrus amerikietišką futbolą, visi žaidimai, kuriuos lydi sėkmė JAV, susilaukia pasisekimo ir Europoje“, - sako „Electronic Arts“ vadovas Senajame žemyne Jens Uwe Intat.

Balsas.LT

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele