Peršokti į turinį

Android programa #2


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi vėl aš su antra programa :) kadangi jums patiko, ir paskatinote daryti antra programėle taigi va, apie programa - tai yra panaši kaip taptalk tai supergames.lt programėle kuria pajungus per telefoną ar planšetinį kompiuterį nieko nereikės vesti t.y www... http://... Iškart pasijungs jums supergames paspaudus, galimybės tokios pat kaip ir per paprastą foruma , netgi per šia programėle kuriu šitą temą... :) dar vienas dalykas ATSIPRAŠAU DĖL ICONO NETURĖJAU KITOKIO... taigi paveiksliukas:

4c6384a6231d96ac1fd657e7fe91194a260.png

Bei video: http://m.youtube.com/watch?v=9RhJbGbAUqg&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D9RhJbGbAUqg

Pirma programa -http://www.supergames.lt/topic/159978-pirma-sukurta-android-programa/#entry1125720

Redaguota , nario Adidas_Boss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tikrai gražiai padaryta, bėja ilgai mokeisi kol išmokai kurti android programėles?

Na čia viskas prasidėjo nuo sa-mp skriptinimo bet daug nesigavo išmokau kokius 45% taigi užsiknisau ir mečiau, tada ieškojau hobio ir radau kurti programeles... Na tos programos nėra tokios sudėtingos tai ir biški samp skriptinimas padėjo ir pasimokinau 3 savaites Redaguota , nario Adidas_Boss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka galiu be pridurti mano praitas komentaras pildosi,šaunuolis labai didelis.Laukiu taves bepamatančio jau tarp google play ir kt.

Ačiū, bet greit tarp google play nepamatysit :/ ,nes kaip žinau ten kainuoja įdėti 15$ ar kiek ten tai neverta dėti dar tokius darbus, ir aukoti pinigus ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, bet greit tarp google play nepamatysit :/ ,nes kaip žinau ten kainuoja įdėti 15$ ar kiek ten tai neverta dėti dar tokius darbus, ir aukoti pinigus ;)

 

Na supranti matau kad tobulėji, kodėl gi neidėjus darbo padarysi mokamą, aišku po kiek laiko kai jau busi įvaldęs ši programavima manau atsipirks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Google play accountas kainuoja ne $15, o $25.

2. Čia nėra nieko nuostabaus, nes kai kuri naują android projektą ant ADT tai iškart būna ta programa jau beveik padarytia tereikia padaryti jog krautų puslapį, kas yra nepaprastai paprasta.

3. Jai jau vis delto kuri tokią programą, tai kodėl neuždėjus super game logo, o ne troll face?

4. Čia konstruktyvi kritika, tad nereikia pykti.

 

Patarčiau kurti ką nors naudingesnio, o ne tokias programas kurių niekas tikriausiai ir nenaudos.

Redaguota , nario Edgu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Google play accountas kainuoja ne $15, o $25.

2. Čia nėra nieko nuostabaus, nes kai kuri naują android projektą ant ADT tai iškart būna ta programa jau beveik padarytia tereikia padaryti jog krautų puslapį, kas yra nepaprastai paprasta.

3. Čia konstruktyvi kritika, tad nereikia pykti.

 

Patarčiau kurti ką nors naudingesnio, o ne tokias programas kurių niekas tikriausiai ir nenaudos.

Na ačiū už kritiką... Aš dar ne profas esu... aš naujokas ant tokių dalykų ;) ačiū
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net nežinau kaip čia dabar tai pavadinti :/ Supainiojai :D

Naudoju AIDE

Hihi, su AIDE sukūriau Įkalintojo Preliudą :D. http://nogalosa.us.lt/ipreandroid/

 

Tai čia tipo kažkoks creatorius..? aaa, aš galvojau programuoji :/

Čia programėlė, skirta programuoti Android'ui su Java.

Redaguota , nario Ⓝⓞⓖⓐⓛⓞⓢⓐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...