Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu Steam Acc | Portal 2 | Mirror's edge | L4D2


Vortex

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3756 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dota 2 nemokas, Left 4 Dead 2 buvo nemokamas, Portal 2 irgi buvo nemokamas jeigu čia tas Sixense Perceptual Pack. Tai nebent tas Mirror Edge, dar kažkiek vertas. Bet ir tai reikėtų paieškoti kas tokius žaidimus pirktų už 10 Lt banku. Bet galiu palinkėti sėkmės durnelių paieškose, kurie nupirktų tokį steam, už tokią apsurdiškai didelią kainą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dota 2 nemokas, Left 4 Dead 2 buvo nemokamas, Portal 2 irgi buvo nemokamas jeigu čia tas Sixense Perceptual Pack. Tai nebent tas Mirror Edge, dar kažkiek vertas. Bet ir tai reikėtų paieškoti kas tokius žaidimus pirktų už 10 Lt banku. Bet galiu palinkėti sėkmės durnelių paieškose, kurie nupirktų tokį steam, už tokią apsurdiškai didelią kainą. ;)

Gerai, tu Steam'ui sakyk, o ne man ;) Ne aš kainas keliu. Portal 2 nėra nemokamas, ten add-on'as kuriam reikia kameros. Portal 2 kaina 19.99$, Mirror's edge taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, tu Steam'ui sakyk, o ne man ;) Ne aš kainas keliu. Portal 2 nėra nemokamas, ten add-on'as kuriam reikia kameros. Portal 2 kaina 19.99$, Mirror's edge taip pat.

 

Suprask, kad Lietuvoj susidomėjimo nerasi už tokią paskyrą ir už tokią kainą. Visų pirmą dėl to kad per akcijas viską galima daug pigiau nusipirkti, gift pavidalu, o ne account ir susidėdi tuos žaidimus į kokias tik nori paskyras ir panašiai, beto Steam accountų vertė kur kas mažesnė, nei atskirų žaidimų gift. Jas galima ankščiau ar vėliau susigražinti atgal. Nieko blogo prieš tave neturiu, bet suprask su tokia kaina niekas nepirks Lietuvoje o dar su tokiais žaidimais. Lietuviai pagrinde lošia arba šūdenesnius žaidimus, kaip CS 1.6, Terraria ar Garry mod dar nes geresnių nepavelka kompiuteriai, o kurie turi normalesnius įsigyję tai lošią visokius COD, BF, JC2 ir panašiai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Portal 2 nieko vertas ? :D Debilas tu gal ? Pasižiūrėk steame ($19.99) Aš nekalbu apie tuos tavo išsigalvotus market'us. L4D2  buvo nemokamas, tai kas ? Dabar ne nemokamas. Atsigauk. Mirror's edge taip pat 20$.

Dėl inventoriaus., nepagalvojai jog aš ant pardavimo juos laikau ? A ? Tad geriau neberašyk čia savo bereikšmių, nieko post'ų.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Debilas tu gal ? Pasižiūrėk steame ($19.99) Aš nekalbu apie tuos tavo išsigalvotus market'us. L4D2  buvo nemokamas, tai kas ? Dabar ne nemokamas. Atsigauk. Mirror's edge taip pat 20$.

Dėl inventoriaus., nepagalvojai jog aš ant pardavimo juos laikau ?

Mirror's edge pirkau už 1$, tai bevertis žaidimas. Portal 2 - nemačiau kad būtų populiarus.

Jei tavo šitas apskuręs acc vertas 30-50 lt, su Portal 2, tai mano tada 500 lt  http://steamdb.info/calculator/?player=deivis_&currency=us:D :D :D ko tu mane minusuoji? Supykai? Neliūdėk :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3756 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...