Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pats naudoju LG FLATRON IPS225

Lietuvoje bent jau internete nėra tokių yra tik 225V versija apie kurią labai daug nežinau. Šiaip kiek turėjęs kompų tai stovėjo LG monitoriai ir jie tikrai gerai laikė, ta pati vadinama "dežė" (Storas monitorius) laikė gal 6 metus be jokių gedimų, o šį jau naudoju apie 2 metus.
http://www.kilobaitas.lt/Monitoriai/LG/LG_Flatron_LCD_LED_e-IPS_IPS22/IPS225V-BN/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_436&ID=408491

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Pats turiu ir nesigailiu :)

http://www.skytech.lt/gl2250-monitorius-benq-gl2250-215-fhd-led-dvi-glossy-p-121926.html#tabsnav-1

121926_219296.jpg

Redaguota , nario »—>Мантвис

||ZALMAN Z9 PLUS||CORSAIR CX500M|||ASUS P8Z77-V LX||8GB RAM DDR3||I5-3570K||ASUS STRIX GTX 970||250GB SSD||


||RAZER GOLIATHUS CONTROL||RAZER BLACKWIDOW CHROMA||RAZER DEATHADDER 2013||STEELSERIES SIBERIA 200||


5235469362.png


 

Turiu seną ekraną dell,mokėjau normaliai nesigailiu.

|| Intel Core i5-4460 3.2GHZ  Gigabyte GeForce GTX 760 2GB   Crucial 8GB  ||

                                                                    || SteelSeries Siberia v2  Cooler Master Storm Devastator  ||                                                                                                  76561197966323347.png                                                                  

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...