Peršokti į turinį

[Dogberry.lt] Anti Warp vehicles...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visas stebuklas OnUnoccupiedVehicleUpdate. Aišku ir pats esu tokį padaręs, bet noriu paklausti: jeigu žaidėjas trauks priekabą, tada ją pames. Ji bus užskaitoma kaip nenaudojama tr. priemonė ir bus sugražinta į tam tikrą poziciją. Ar susitvarkei šią problemą? (Jei ne galėčiau pasidalinti kodu) :).

Normaliai viskas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Galima gal video kaip važiuoja sunkvežimis ir pameta priekaba? 

Jeigu iš tikrųjų "Normaliai viskas" tada pasakysiu kad šaunus darbas :) Nors turbūt reikės kadanors išleisti apsaugą nuo to...

http://www.youtube.com/watch?v=R1GgNook1ls

P.S: PC žiauriai lagino, todėl video taip lietai atstato priekabą.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkas vistiek neveiks :D (čia tik spėjimas) Bent man tai tas OnUnoccupiedVehicleUpdate callbackas kažkaip keistai veikia.. Tarkim sįkį prisijungiu pas save ir buvo mano car palikta vidury kalno.. Ir krc mašina nuriedėjo, o aš gavau kick, nors mašinos nors neliečiau..

Nes jis kviečiamas kai kažkoks žaidėjas "pamato"(streamina) nenaudojamą transporto priemonę.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...