Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas medalis.


corsair`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš tai siūlyčiau kaip užsienietiškuose forumuose daryt. Reputacijos temas. Ten paliekami visi atsiliepimai apie bet kokias paslaugas vykdytas forume. Ko dar reiktų, tai tarpininkų galbūt. Sudaryt oficialius forumo tarpininkus, kurie turi 50+ teigiamos rep gali pretenduoti.

Apie pačią medalių idėją - daug pisliavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai siūlyčiau kaip užsienietiškuose forumuose daryt. Reputacijos temas. Ten paliekami visi atsiliepimai apie bet kokias paslaugas vykdytas forume. Ko dar reiktų, tai tarpininkų galbūt. Sudaryt oficialius forumo tarpininkus, kurie turi 50+ teigiamos rep gali pretenduoti.

Apie pačią medalių idėją - daug pisliavos.

Čia pusė forumo turi 50+ reputacijos, net ir tie, kurie neseniai užsiregistravę. Tiesiog reik žinot iš ko perki arba iš viso nepirkt ir kriukis baigtas, jokių medalių ar reputacijų temų nereikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai siūlyčiau kaip užsienietiškuose forumuose daryt. Reputacijos temas. Ten paliekami visi atsiliepimai apie bet kokias paslaugas vykdytas forume. Ko dar reiktų, tai tarpininkų galbūt. Sudaryt oficialius forumo tarpininkus, kurie turi 50+ teigiamos rep gali pretenduoti.

Apie pačią medalių idėją - daug pisliavos.

Jeigu dar nepastebėjai, reputacija yra bevertė. "Apie viską" forume visada rasi temų "paspausk link gausi +rep" ar panašių.

Kiti net su kitais vartotojais kelia savo reputacija(tokius gaudome)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...