Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip sukurti tinkamą projektą? Atsakau į tai.


KliuSiuS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3772 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien sukūriau jums tinkąmą straipsnį apie žaidimo projekto kūrimą.


 


 


Pirmiausia, pradedant kurti jums reikės tikrai daug kantrybės ir valios. Daugybe matau žaidimų projektų, daleiskim šiandienos visiems žinomo jau SAMP projektų kūrimo, kas antras postas čia šitame tinklapyje yra apie SAMP projektą. Šiuos projektus kure dar nepatyre asmenys. Bet kodėl, jiem nepasiseką? Gal todėl, nes juos greit užknisą tokie dalykai kaip kūrimas, ieškojimas.. Mane irgi tai labai nerviškai veiktų, kadangi nors ir pats nemoku kurti tokių dalykų, bet aš tokio dalyko neapsimčiau, nes neturiu kantrybės.


 


dfbe572f72e37ec863eb1db2108e5b7934.png


 


 


Sunkiausia dalis tai, kad niekada vienas nieko nesukursite.. Aišku jūs mokate koduoti, bet gal jums reikės ten WEB MASTER, ar mappinintojo.. Prasidės paieškos.. Surandate žmogų jis jums atsiunčia savo pavyzdžių, jums jis patinka.. Bet iš kur žinoti, kad jis patikimas, ir gal jis tik viską suknis?? Taip... Dažnas lietuvis jums tik pakenks.. Kalbu iš savo brolio patirties, kuris buvo sukūres SAMP projektą tad skaitykite įdėmiai. Visada kai susirasite partnerį, kai jis jums darys įvairius dalykus, ten daleiskim kurs tinklapį ir t.t. Tiesiog visus tuos failus išsisaugokite, kas kėkvieną atnaujinimą. Dažnas atvėjis, kad projekto savininkas pradeda reikalauti labai daug iš partnerio ir partneris įniršta ir padaro bloga ir pasako ATE.. Geriausia būna kai tavo partneris yra tikrai geras draugas, kuris tikrai tuo apsiims ir galėsite, susėde namie prie karštos arbatos visus projekto reikalus aptarti.. Patarimas, ieškokite tokio žmogaus su kuriuo senai bendraujate ir galite linksmai pasišnekučiuoti.


 


 


8daa80ccdb32b9044cf4de55e7236db5684.png


 


Projektas įsivažiavo, bet įsigijus pirmuosius hostingus, antrąjam neužtenka pinigų.. Ką daryti? Geriausias būdas jūsų atžvilgiu - uždaryti projektą? Tikrai NE. Pirmiausia ieškokite variantų, paprašykite mamos, brolio pinigų nors ir už mažą suma, kad galėtumėte nors ir prastą hostingą nusipirkti, bet kad projektas liktų gyvas. Jei einate su draugu į parduotuve nusipirkti saldumynų, pinigus pasilikite namie.. Antrasis variantas meskitės pinigus kartu su savo partneriais.. Trečias atvėjis, ieškokite rėmėjų, dažniausiai tai būna vaikai kurie iš tėvų telefonų viską užsakinėja, bet kokios čia problemos, jei galima pasinaudokite tokia situacija.


 


 


b9820058b96b6e201fa1ee51f107213e122.png


 


 


Kėkvienas žinome, kad žaidėjai neatsiras iš oro.. Norint pastovaus žaidėjų skaičių, reikia daug darbo. Daleiskim ir tas SAMP projektas, jums reikės daryti kuo didesnius atnaujinimus, akcijas, konkursus ir t.t. Toki dalykai labai pritrauke žaidėjus, bet negalime būti užtikrinti, kad jų ateis ten 50, 100.. Viskas vyks palaipsniui.. Jei nieko nedarysit, projektas taip ir stovės vietoje ir neprogresuos. Geriausias būdas tai serverį reklamuoti iš visų savo jėgų, kurti video, aprašymus, dėti reklamas į tinklapius kurie tam ir skirti.. Nedarykite tokių atvėjų, kaip eiti į kitus projektus ir reklamuoti, gali pasibaigti ir tokiais dalykais kaip nulaužimais arba pačia reklama jūsų projekte.. Neignoruokite savų žaidėjų, stenkitės kuo daugiau bendrauti su savais žaidėjais, tai labai malonu yra patiems žaidėjams.


 


 


651f1814aa3a2b204ada9d05cc7fc8a274.png


 


 


Niekada neimkite lengviausio varianto, visada ten gali būti spastai, tai gali sužlugdyti jūsų projektą. Nesilygiuokit į kitus projektus, žiūrėkite pagal žaidėjų norus ir palei save.


 


 


 


 


 


Parašė: Parlamentaz


 


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Niekada vienas nieko nesukursit ? Čia tikrai nesamonė, esu sukūręs tikrai ne 1 ir ne 2 projektus užsienio, kur dariau viską vienas. 

 

Investavimas dalykas toks. Investuosi daug- viską turėsi greit. Investuosi 0 - gali užtrukti ilgiau :) 

 

Paprastas dalykas.. Bet tavo čia tikrai yra nemažai klaidų.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Niekada vienas nieko nesukursit ? Čia tikrai nesamonė, esu sukūręs tikrai ne 1 ir ne 2 projektus užsienio, kur dariau viską vienas. 

 

Investavimas dalykas toks. Investuosi daug- viską turėsi greit. Investuosi 0 - gali užtrukti ilgiau :)

 

Paprastas dalykas.. Bet tavo čia tikrai yra nemažai klaidų.. 

 

 

Nesiginčiju tikrai, galima sukurti, bet vienas darydamas užtruksi itin ilga ir plius žiūrint kokius projektus kursi, aš dabar omenyje turėjau žaidimo projektus, jeigu visko vienas nemoki, tai tau reikės pagalbos. Žinau yra klaidų, bet tiesiog rašiau iš savo patirties ir dar daugybe kitų žmonių, kurie susikaupė per daugelį metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Partnerių ieškojimas.

Nesutinku. Mano paties projektas dabar kuriamas su žmonėmis kurių aš realybėje VISIŠKAI nepažįstu. Taipat ir susipažinau prieš kuriant projektą. Kodėl neturėjome problemų? Nes yra aiškios ribos. Kodas - mano atsakomybė. JĮ matau aš vienas, jam jo niekada nereikės nes VPS taip pat tvarkau aš. Jo atsakomybė - forumas. Nebuvo problemų todėl, nes aš į tai nesikišu. Aišku, mes pasitariame, pasiūlome vienas kitam idėjų, bet neperžengiam ribų.

 

Žaidėjai. 

Dėl šios dalies pritarsiu, bet manau tai ir taip yra akivaizdu. Kodėl žmonės turėtų likti projekte, jeigu ten niekas nevyksta, administratoriai sėdi ir skaičiuoja pinigus net nesilankydami serveryje. 

Reklama, visada maniau kad tokia reklama kaip kitų serveriuose(nebent yra kažkokia sutartis su tuo serveriu sudaryta) ar kitų projektų forumuose yra apgailėtina. Savo projekte nepalaikau nei vieno žmogaus kuris taip elgiasi.

 

Rašybos klaidų tikrai yra nemažai tavo tekste...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Partnerių ieškojimas.

Nesutinku. Mano paties projektas dabar kuriamas su žmonėmis kurių aš realybėje VISIŠKAI nepažįstu. Taipat ir susipažinau prieš kuriant projektą. Kodėl neturėjome problemų? Nes yra aiškios ribos. Kodas - mano atsakomybė. JĮ matau aš vienas, jam jo niekada nereikės nes VPS taip pat tvarkau aš. Jo atsakomybė - forumas. Nebuvo problemų todėl, nes aš į tai nesikišu. Aišku, mes pasitariame, pasiūlome vienas kitam idėjų, bet neperžengiam ribų.

 

Žaidėjai. 

Dėl šios dalies pritarsiu, bet manau tai ir taip yra akivaizdu. Kodėl žmonės turėtų likti projekte, jeigu ten niekas nevyksta, administratoriai sėdi ir skaičiuoja pinigus net nesilankydami serveryje. 

Reklama, visada maniau kad tokia reklama kaip kitų serveriuose(nebent yra kažkokia sutartis su tuo serveriu sudaryta) ar kitų projektų forumuose yra apgailėtina. Savo projekte nepalaikau nei vieno žmogaus kuris taip elgiasi.

 

Rašybos klaidų tikrai yra nemažai tavo tekste...

 

 

Dėl tų partnerių tai taip, bet aš daviau kaip pavyzdį, kad geriau pažystamas nei visai nepažystamas žmogus, dar žiūrint kas pasitaiko per žmogus..

 

Dėl rašybos tai žinokit sorry, pas mane ant kompo kėkvieną žodį žymi raudonais brūkšneliais tai net nežinau kur pataisyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3772 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...