Peršokti į turinį

FSSB support?


irmantasjr

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, manau dauguma mane pazystate todel neprisistatinesiu,šiandien ieškau žaidimų kuriuose gyvuotu krepšinis, na ieškojau kas tiktu mano kompiuteriui, na radau šitą žaidimuką kuri bent jau prieš kelis menesius žaidė dauguma lietuvių. Taigi man kilo klausimas: ar norėtumėt fssb žaidimo naujo supporto , kuriame vyktu konkursai ( butu dalinami žaidimo taškai, aprangos detales ar net accountai) , turnyrai ( iš pinigų, ar taipogi drabužių detalių) ir kitos veiklos. Manau svetaine paruoščiau gerai, ir konkursams pasiruoščiau, tai mano manymu daryčiau pirmą konkursą tai 3x3 turnyras.
* turnyre komandos turetu tureti savo komandos pavadinimą, savo komandos apranga , ir sumoketi turnyro įmoką ( dar galvojama del įmokos) . Turnyras vyktu po naujų metų, tai data dar nenumatyta, iki to laiko galetumėt treniruotis , o kaip darytumem del komandų? Mes maždaug komandų priešus suskirstytume pagal komandos sudarymą tarkim: pagal skillus. :)
Mano įdėja čia , laukių jūsų nuomonių ar butumet aktyvus svetaineje, ir ar dalyvautumet konkursuose?

Žaidimas:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...