Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[ Kuriu "Minecraft" serverius ]


Flewman

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turbut dauguma suprato iš pavadinimo, kad kuriu minecraft serverius. Su Plugin'ais, Permission'ais ir t.t. Serverio sukūrimas maždaug užtrunka savaite (aišku normalus visas sutvarkytas). Jeigu reikia dar ir map'o papildomas mokestis.Taip aš jiemu mokestis aišku nėra milžiniškas kainą. Ahh užstrigau dėl pavydžiu dėl pavidžio taip pirmas sukurtas serveris kažkam bus nemokamai arba už labai maža kainą priklauso nuo reikiamų dalikų ir kiek laiko užtruks. Prašau nesmeik del mano darbo temo ar kt.

 

Kontakti : hque.20 (skype)

 

Tinklapis kuriamas , Geriausiu būdu bus sukurtas Sausio 1-2d.

Redaguota , nario ChuckBoy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visa bėda jog įskirpių sugrūdimas į "plugins" direktoriją ir keliose vietose true/false pakaitaliojimas, nesiskaito kūrimu. Be to - išmok rašyt...

 

Busimas mokytojas , pamokyk. Atsirado mandriakas su 1,666 pranešimais jau čia bamba kelia. Gerai jeigu tau čia nėra serverio kūrimas gali čia net nekomentuot. Tokiu man kaip tu nereikia.. Čia pavaidint gali eit į kitas temas.

 

Ir turėjau ne omenį sukurti tik serverio failo o viskas priklauso ko žmogus prašo aišku galiu tik ir serverio failus sukurti bet dar karta kartoju priklauso ko žmogus prašo ta ir sukuriu.

Redaguota , nario ChuckBoy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Busimas mokytojas , pamokyk. Atsirado mandriakas su 1,666 pranešimais jau čia bamba kelia. Gerai jeigu tau čia nėra serverio kūrimas gali čia net nekomentuot. Tokiu man kaip tu nereikia.. Čia pavaidint gali eit į kitas temas.

Tai davai pažiūrėkim, kuris geresnį serverį sukurtu, tu ar ProGreen? Tada pažiūrėsim, kas čia toks mandras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Busimas mokytojas , pamokyk. Atsirado mandriakas su 1,666 pranešimais jau čia bamba kelia. Gerai jeigu tau čia nėra serverio kūrimas gali čia net nekomentuot. Tokiu man kaip tu nereikia.. Čia pavaidint gali eit į kitas temas.

 

Ir turėjau ne omenį sukurti tik serverio failo o viskas priklauso ko žmogus prašo aišku galiu tik ir serverio failus sukurti bet dar karta kartoju priklauso ko žmogus prašo ta ir sukuriu.

Aš irgi moku įmest Factions kuris neveikia :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Busimas mokytojas , pamokyk. Atsirado mandriakas su 1,666 pranešimais jau čia bamba kelia. Gerai jeigu tau čia nėra serverio kūrimas gali čia net nekomentuot. Tokiu man kaip tu nereikia.. Čia pavaidint gali eit į kitas temas.

 

Ir turėjau ne omenį sukurti tik serverio failo o viskas priklauso ko žmogus prašo aišku galiu tik ir serverio failus sukurti bet dar karta kartoju priklauso ko žmogus prašo ta ir sukuriu.

 

 

Neatlaikei? Užuojauta, bet jei dar nepastebėjai kalba eina ne apie mano sugebėjimus, ar pranešimų skaičių, o apie tai, jog tu apsimetinėji kažką kuriąs, nors manau - nelabai pats supranti ką sakai, na nors bent jau man, iš tavo minčių dėstymo tai aišku, jog aplinkiniai tai tikrai nelabai supranta ką tu čia pezi. Tai jei jau toks visakūrėjas, tai gal ir man ką nors sukursi? Pridėk į Skype, pažiūrėsim ką sugebi. Jei jau skelbiesi kažką sugebantis, tai sugebėk ir už tai atsakyt, kalbėdamas ne apie mano parašytų pranešimų skaičių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neatlaikei? Užuojauta, bet jei dar nepastebėjai kalba eina ne apie mano sugebėjimus, ar pranešimų skaičių, o apie tai, jog tu apsimetinėji kažką kuriąs, nors manau - nelabai pats supranti ką sakai, na nors bent jau man, iš tavo minčių dėstymo tai aišku, jog aplinkiniai tai tikrai nelabai supranta ką tu čia pezi. Tai jei jau toks visakūrėjas, tai gal ir man ką nors sukursi? Pridėk į Skype, pažiūrėsim ką sugebi. Jei jau skelbiesi kažką sugebantis, tai sugebėk ir už tai atsakyt, kalbėdamas ne apie mano parašytų pranešimų skaičių...

 

 

maloni kritika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3771 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...