Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku TELE2 perlaidas.


PirateEatingChildren

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Haay,

taigi perku tele2 (PILDYK) sąskaitos perlaidas. Jums reikia turėti abonentą ir iš to abonento pildyti man sąskaitą, o aš jums bankų atsiskaitau 90% sumos. :) Kas susidomėjo - až.

 

Jeigu reiktų l-a-b-a-s perlaidų arba žinai kam reikia parašyk, galėčiau kur kas mažesniu procentu parduoti arba išsiųsti SMS. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasidomėsiu, jeigu kam reikės, nusiųsiu pas tave. :) Šiuo atvejų man LABAS nereikia perlaidų. ;)

 

Jeigu greitai nerasi, gali parašyti į rsbot tinkalį jeigu žinai, ten daug kas parduoda TELE2 perlaidas nedideliu procentu (40-60%). Registracijos kaina tik 5 Lt, bet jie greitai atsiperka. Galiu išsiųsti tą pačią žinutę registracijai jeigu domina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...