JumpeR`

Age of Conan papildymų paketas kitais metais.

Recommended Posts

Šiandien Vokietijoje, Leipzig Games Convention parodoje norvegų žaidimų kūrėjai Funcom pristatė MMORPG žanro žaidimo, Age of Conan: Hyborian Adventures, būsimą papildymą. Jame rasite keletą naujų teritorijų. Kadangi po originalaus žaidimo išleidimo pasigirdo kritikuojančių pareiškimų, kad žaidėjams, pasiekusiems aukštesnius lygius trūksta iššūkių, naujosios teritorijos orientuotos būtent į juos.

Tarantia Commons – jau egzistuojančio Tarantia miesto lūšnų rajonas, kuris nuo žaidėjų iki šiol buvo slepiamas užrakintais vartais. Jame įsikūrusios dvi gaujos daro rajoną pavojingą. Ypač naktį. Galėsite vykdyti tiek vienos, tiek kitos gaujos skiriamas užduotis, kurios, žinoma, įtrauks daug smurto.

Kalnuotoje teritorijoje, žinomoje kaip The Dolmen, slepiasi daugybė kitų banditų. Iš čia jie rengia savo grobuoniškus žygius į aplinkines teritorijas. Tačiau kalnuose gyvena ir labiau fantastiškos būtybės. Funcom atstovas parodė nepaprastai gražią milžino dukrą. Negausiai apsirengusi gražuolė aiškiai vilioja žaidėjus ir verčia juos sekti paskui ją gilyn į kalnus. Kūrėjai pasakoja, kad kartais, paslaugiausius žaidėjus ji apdovanos vertingomis dovanomis, o kartais paspęs spąstus – tamsiuose urvuose slėpsis pikti gražuolės broliai.

Funcom ruošia ir visą krūvą naujų požemių, kuriuose sutiksite nuo eilinių demonų ir paklydusių sielų, iki amžiams įkalintų nusikaltusių dievų sūnų. Žaidėjas-prieš-žaidėją kovoms kūrėjai ruošia naujus šarvų rinkinius. Patobulinta ir pati kovų sistema. Nuo šiol aukštesnio lygio žaidėjai turės vengti be reikalo žudyti žemesnio lygio žaidėjus. Nudėję vieną ar du, gausite nusikaltėlio „etiketę“, o jei taip elgsitės ir toliau – tapsite žudiku. Tuomet visi miestų sargai puls jus tik pamatę, kompiuterio valdomi veikėjai atsisakys su jumis bendrauti, o už jūsų galvą bus paskelbta premija ir gausus būrys premijų medžiotojų puls sekti jūsų pėdsakais.

Funcom atskleidė planus netolimoje ateityje žaidimui įdiegti DirectX 10 grafinę tvarkyklę, kuri pakels grafinį apipavidalinimą į naujas aukštumas. Ką gi, pasiruoškite atnaujinti savo vaizdo plokštes, nes Age of Conan: Hyborian Adventures papildymų paketas išeis jau 2009 metais. Daugiau apie žaidimą skaitykite čia

age-of-conan-2.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele