Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.7.x] [Survival] lightLife.lt serveris


CCCP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

24b250de3aed77d4b5c398317229ade6480.png


 


Informacija:


Serveris yra survival tipo. Serveryje jūs galėsite susikurti savo norimą gyvenimą. Serveris yra gan patvarus, turi galingą VPS ir manau tikrai įdomus. Serverio darbo laikas 24/7. Projektas yra senas, bet senasis buvo miręs, todėl mes jį prikėlėme ir norime sukviesti žaidėjus žaisti šiame serveryje. Serveryje yra įjungtas PVP, todėl galėsite kariauti prieš kitus žaidėjus. Taip pat serveryje yra rankai (Pradedantysis, Įsivažiavęs ir t.t.).


 


Kontaktai:


Serverio pagalbos skype: MC-PAGALBA


 


Serverio duomenys:


IP: mc.lightlife.lt


WEB: www.lightlife.lt


 


 


 


DAUG KO NEPASAKYSIU, UŽEISITE IR PAMATYSITE!!!!


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

FightManiac serveris buvo mano, tiesiog kai pakeitėm idėja daugiau nepratęsėm lightlife.lt domeno galiojimo laiko ir papraščiausiai persikelėm ant kito domeno (ir daugelis projekto senbūviu. Serveris gyvavo survival/pvp stiliuje nuo 2010 rugsejo 15d. http://www.youtube.com/results?search_query=lightlife.lt%20minecraft&sm=3 - dar yra išlike keletą video su senuoju serveriu.

 

Šeip linkiu sekmės, plėtojant serverį ;).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taigi buvau serveri ir pakraupau - visu pirma jeigu norite atgaivinti buvusį lL susitvarkykit ekonomika ;DDD, biškijuokinga darosi užėjus i parduotuve. Po to kas survival/pvp serveri spawne deda teleporta i end pasauli, netherpasauli, crafting table dar suprantu bet anvil, enchant table ir pns WTF man. Jus gal žodi Survival susiraskite wiki -http://en.wikipedia.org/wiki/Survival. Antra visi žiauriai keikiasi - kur administracija. Jeigu negalite administracijos pririnkti kuri prižiūrėtu tai nors pluginus susitvarkykit kad blokuotu keiksmažodžius. Krč iš seno manau "gero" projekto vardo darot šūdina eilini serverį kuriame viskas gaunama lengvai ir jokios senosios lL dvasios. Ir galiausiai serverio-icon.png nukopijavot nuo mano piešto senam LL facebook tinklapiui, tad plus savo nieko negalit susikurti :DDD. Krč graudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taigi buvau serveri ir pakraupau - visu pirma jeigu norite atgaivinti buvusį lL susitvarkykit ekonomika ;DDD, biškijuokinga darosi užėjus i parduotuve. Po to kas survival/pvp serveri spawne deda teleporta i end pasauli, netherpasauli, crafting table dar suprantu bet anvil, enchant table ir pns WTF man. Jus gal žodi Survival susiraskite wiki -http://en.wikipedia.org/wiki/Survival. Antra visi žiauriai keikiasi - kur administracija. Jeigu negalite administracijos pririnkti kuri prižiūrėtu tai nors pluginus susitvarkykit kad blokuotu keiksmažodžius. Krč iš seno manau "gero" projekto vardo darot šūdina eilini serverį kuriame viskas gaunama lengvai ir jokios senosios lL dvasios. Ir galiausiai serverio-icon.png nukopijavot nuo mano piešto senam LL facebook tinklapiui, tad plus savo nieko negalit susikurti :DDD. Krč graudu.

Atsižvelgsiu į tavo komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...