Peršokti į turinį

Nusipirkau iphone ir nesigirdi ka kalbu


Laurynas12345

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki nusipirkau iphone telefona ir pabandziau paskambint ir kazkas cerska as kita zmogu gerai girdziu bet jis manes negirdi tik cerkska.ir kai as kalbu mano balsas ateina kaip aidas ps telefas angliskas tai sakykit seting ar kas ten toks angliskai.

tai tu gal viena is tu kinisku kopiju uz 300lt nusipirkai?

O jei ne ,tai gal kaip cia sake padevetas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sveiki nusipirkau iphone telefona ir pabandziau paskambint ir kazkas cerska as kita zmogu gerai girdziu bet jis manes negirdi tik cerkska.ir kai as kalbu mano balsas ateina kaip aidas ps telefas angliskas tai sakykit seting ar kas ten toks angliskai.

brokuotas,arbu nenaujas nustatymai lievi..

-- Papildyta --

sveiki nusipirkau iphone telefona ir pabandziau paskambint ir kazkas cerska as kita zmogu gerai girdziu bet jis manes negirdi tik cerkska.ir kai as kalbu mano balsas ateina kaip aidas ps telefas angliskas tai sakykit seting ar kas ten toks angliskai.

brokuotas,arbu nenaujas nustatymai lievi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...