pukysxxx

„nVidia“ greitai plės „GTX 200” šeimą

Recommended Posts

13438.jpg?t=1219473928

Sklando gandas, kad siekdami sustiprinti savo pozicijos konkuruojant su "ATI Radeon HD 4870" produktų šeima, "nVidia" gali papildyti savo "GeForce GTX 200" seriją naujais gaminiais. Tikslesnė informacija neaišku, tačiau tikimybė išvysti naujų produktų, anot specialistų, tikrai didelė.

Šiuo metu, kaip žinia, "nVidia" siūlo du "GeForce GTX 200" serijos lustus - "GeForce GTX 280" ir "GeForce GTX 260". Tikėtina, kad jau rugsėjį kompanija prie šios šeimos prijungs vaizdo plokštę, kurios taktiniai dažniai bus tokie pat kaip GTX 260. Ji turės 216 shadow processors, 72 tekstūrų apdorojimo modulius, 896 MB GDDR3 tipo operatyviosios atminties. Taigi, tai turėtų būti tarsi savitai patobulinta "GTX 260" versija. Visgi tikėtina, kad siekdami neklaidinti vartotojų ir taip painioje rinkoje "nVidia" naujieną žymės tiesiog "GeForce GTX 270".

Kaina neaiški. Jei ji sieks 300 dolerių, turėsime naują rimtą "Radeon HD 4870" konkurentę. Tačiau visgi labiau tikėtina, kad ji bus didesnė ir sieks apie 400 dolerių - viduriuką tarp GTX 260 ir GTX 280.

http://www.xbitlabs.com, Games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Geriau imt pigesniu AT gaminius, kurie siūlo galingesnius produktus nei GeForce. Nors jei turi pinigų, gali imt betką už betkokią kainą. Asmeniškai neimčiau 200s, nes ji skiriasi keliais GB greičio rates nuo GF 9800GX, nes įsidėjus abi vaizdo plokštės yra panašios, jūs nepajusite skirtumo, nebent darytumėte vienkartinius testus, ir 200s GF korta būtų keliasdešimt skaičių pranašesnė - BET, kaip minėjau skirtumo nepajusite , o kaina tai skiriasi. Kam mokėt brangiau, už kelis papildomus skaičius?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele