Peršokti į turinį

aPine.lt modifikacija. Angel Pine Gyvenimas


Aivaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Opa kas prakalbo valink iš forumo gadini vaizda nevykėli aiškina čia man :DDD vapšie keistas esi žmogus bet suprantama tokį tave auklino tėvai.

 

 

 

Agirdi manau tai kad šioje temoje iš visu kas čia esa nevykelis tai tik tu :) tad nereik varyt manau geriau būtu visiems kai iš vis net nerašįnėtum i až ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Agirdi manau tai kad šioje temoje iš visu kas čia esa nevykelis tai tik tu :) tad nereik varyt manau geriau būtu visiems kai iš vis net nerašįnėtum i až ir pnš.

 

 

:DDDDD Kas prakalbo nyk iš temos atsibodai vaikas...

 

o kas taves praso?

 »Donatas., on 17 Dec 2013 - 20:50, said:snapback.png

Opa kas prakalbo valink iš forumo gadini vaizda nevykėli aiškina čia man :DDD vapšie keistas esi žmogus bet suprantama tokį tave auklino tėvai.

Galetum padet su GM?: skype: thepofke

 

Jeigu aklas esi ...

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėtumėte išmokinti serverį paleisti ant MYSQL ir kaip ką užsidėti. Skype: thepofke

 

 

Nefreepostink jeigu nemoki nieks nekaltas galvoji už dyką padės kas nors? tam yra pamokos eik į www.google.lt ten pilną pamokų t.y -rep mėdydamas nieko nepakeisi taipogi parodai kas ištiesų esi o dar nesubrendęs vaikas kuris moka tik mėtyt -rep neįsižaisk.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDD Kas prakalbo nyk iš temos atsibodai vaikas...

 

 »Donatas., on 17 Dec 2013 - 20:50, said:snapback.png

Galetum padet su GM?: skype: thepofke

 

Jeigu aklas esi ...

 

Nefreepostink jeigu nemoki nieks nekaltas galvoji už dyką padės kas nors? tam yra pamokos eik į www.google.lt ten pilną pamokų t.y -rep mėdydamas nieko nepakeisi taipogi parodai kas ištiesų esi o dar nesubrendęs vaikas kuris moka tik mėtyt -rep neįsižaisk.

 

 

o dabar aš specialiai jam padėsiu , ir vaikas manau esi tu jei nežinai kiek man ir neskiri amžiaus tai čia jau ne mano bėda manau visi pritartu kad užbanintu ant šio forumo tave :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...