Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų mėgstamiausi dota 2 herojai


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Padiskutuokim apie jūsų mėgstamiausius herojus. Išvardinkit jums labiausiai patinkančius kiekvieno atributo herojus.

 

Mano:

 

Int. Puck. Labai geras nukeris ir escaperis. Gali daryti neblogą žalą su savo pirmu skill, neblogą žalą ir silence su antru, ir juo nuostabus 3 skillas, kurį galima pritaikyti betkur, kadangi jis nereikalauja nei trupučio manos. Trečias skillas kartu su blink daggeriu leidžia laisvai pasitraukti iš mūšio jeigu to reikia, kadangi puck truputi glęžnas. Jo Ulti taipogi neblogas, nes daro žalą, stuniną ir veikia nors ir visai priešų komandai, jeigu sugebi pataikyti. Skillas leidžia lengvai gankinti, nes niekas negali pabėgt.

 

Agility. Weaver. Taipogi geras escaperis ir carry. Su pirmu skillu galima neblogai nuimti priešų šarvus, arba sustabyti artėjančius creepus. Antras skillas nenaudoja daug manos, ir turi mažą CD, bet duoda maks. greitį, nematomumą ir daro neblogą žalą, todėl su juo galima gerai bėgt arba vytis priešus. Trečiasis skillas yra tikra bomba. Nes tavo žalą jis tiesiog padvigubina.  Ulti turi nemažai paskirčių, ir jeigu tik turi fantazijos, gali jas visas priskirti savo pusei. Lengvai leidžia pabėgti nuo priešų, jei tik jie negali silence'int arba stunint.

 

Str. Pudge. Ištikro str. yra labai daug man patinkančių, bet manau renkuosi labai unikalų pudge. Jis turi labai daug visur kur galimų  priskirti skillų. Pirmasis žinoma yra geriausias. Daro pure žalą, gali prisitraukti priešą visai iš pasalų, arba netgi jo nematant, reikia tik pasiklauti savo intuicija. Arba gali ištraukti iš pavojaus priešą. Kaip bebūtų, šis skillas reikalauja daug praktikos, ir bet kas negalėtų jo panaudoti nuostabiai. Antrasis skillas daro nebloga žalą, ir svarbiausia, leidžia save nužudyti, neleisdamas duoti priešams aukso. Trečiasis duoda nebloga str. atributų bonusą už kiekvieną nužudytą priešą, todėl tavo feedas, tampa tik dar stiprėsnis. Pirmas + ulti= yay! Ulti, jeigu dar nusiperkant skeptrą, yra tikrai neblogas, nes tu jį gali paleisti iškart po savo pirmojo.

 

Tai tiek būtų apie mano mėgstamiausius. O kaip jūsų mėgstamiausi? Galbūt mūsų mėgstamiausi herojai sutampa? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neisizeisk bet tikk noobai su dr losia :)

 

Mano dabar geriausi yra:

Str: Magnus, gerai galima su juo pabegti, magnuso skillai nereikalauja daug manos, tas ir yra puikiausia, nusipirkus blink dagger, tampi tikru zverim:

pasidarai 2 Skill (Cleave damage ir bonus damage) tada Dagger (nusikeli prie priesu)-> Ult (Visus juos sutrauki i viena vieta)-> 3Skill (Nudauzi visus juos kurnors(prie team dazniausiai))-> 1Skill.

 

Agility: Faceless Void, puikus ulti, gerai gali pabegti, turi sansu isvengti atakos ar net suduoti stiprensi smugi su stun.

 

Intelligence: Warlock, uzfarmines ir pasidares skeptra + refresher buni nesustabdomas :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neisizeisk bet tikk noobai su dr losia :)

 

Mano dabar geriausi yra:

Str: Magnus, gerai galima su juo pabegti, magnuso skillai nereikalauja daug manos, tas ir yra puikiausia, nusipirkus blink dagger, tampi tikru zverim:

pasidarai 2 Skill (Cleave damage ir bonus damage) tada Dagger (nusikeli prie priesu)-> Ult (Visus juos sutrauki i viena vieta)-> 3Skill (Nudauzi visus juos kurnors(prie team dazniausiai))-> 1Skill.

 

Agility: Faceless Void, puikus ulti, gerai gali pabegti, turi sansu isvengti atakos ar net suduoti stiprensi smugi su stun.

 

Intelligence: Warlock, uzfarmines ir pasidares skeptra + refresher buni nesustabdomas :D.

Ačiū už pasisakymą :) Mane žiauriai užknisa tas faceless, tiek kai būna savas jis, ar kai priešas. Kai savas dažniausiai žaidžia koks nevykėlis, ir paleidžia belekokį ulti, kuris dažniausia pralaimi komandinę kovą. Arba jeigu priešas, su kokia luna varai, ulti nori kirst LOL NOPE išvengsta :D

Warlock tai jooo jeigu jau turi tuos, tai galima skaityt laimėjai. Kažkada sugebėjau 11 minutę gaut skeptrą, o 18-20 gaut refresherį, tai sukapojom mes ten juos negyvai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo mane irgi nervina kai kiti losia uz faceless bet kai as losiu tai nenoobinu nes esu jau daug prazaides su juo, zinau kaip elgtis :D Labiausiai nekenciu naga siren, kai, parein koks sand king su ulti, juggernaut, ir ten kitu nukeriai, pist uzleid sirena koks nubas pasibaige puolimas xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pff neproblema padaryk kad pasijungtu steam kai pajung kas PC ir fsio auto update kol busi sulej :D, Jo nervina tas zeus su pora hp pabegi dziaugies ir td bun pzdc :D

 

 

Dar galiu pasakyt kad labai geras support yra earthshaker :D

Redaguota , nario Transformer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Str.Herojus butu Pudge
Labai smagus herojus ,geras gankeris,svarbiausiai pasidaryti gera
early game ,o toliau viskas savaime pasidaro :)


Agility.Herojus butu TA(Templar assassin)
herojus kury labai sunku nuzudyti,patinka del to kad
gali tureti dideli attack damage early game.


Intelegent.Herojus butu pats mano megstamiausias
tai INVOKER labai gerai herojus jis gali buti ir carry,ir semi-carry gali istoveti
bet kuriame lane turi netgi 10 skillu kuriuos gerai ivaldzius galima gerai istaskyti priesus
megstamiausias skillas yra SUNSTRIKE .

Stai vienas is naudojamu skill buildu :
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=131810054

 

Redaguota , nario Indigy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...