JumpeR`

F.E.A.R. tampa Project Origin.

Recommended Posts

2006-aisiais metais paranormalios pirmojo asmens šaudyklės F.E.A.R. kūrėjai, Monolith Productions, tikino, kad leidėjų pasikeitimas (iki tol buvusius Vivendi Games pakeitė Warner Bros Interactive Entertainment) nesustabdys jų nuo tolesnių šios puikiai žaidėjų ir kritikų priimtos šaudyklės tęsinių kūrimo. Atrodo kūrėjai savo pažadą tęsi.

Šią savaitę Warner Bros leidėjai ir Monolith Productions Vokietijoje, Leipzig Games Convention renginyje pristato būsimąjį F.E.A.R. tęsinį – Project Origin. Kompanijos tikisi, kad žaidimas mus pasieks ateinančių metų pradžioje.

Nors Vivendi Games (dabar vadinasi Activision Blizzard) pasiliko teises į F.E.A.R. vardą, Monolith Productions pasiskubino įtvirtinti savo teises į žaidimo pasaulį, tiksliau turinį. O tai svarbiausia. Project Origin tęs tą pačią istoriją, pradėtą 2005 metais šaudyklės F.E.A.R. pasirodymu. Žaidėjams ir vėl teks įsijausti į jauno ir nepatyrusio First Encounter Assault Recon elitinio būrio kario kailį. Šis būrys siunčiamas visur, kur pasirodo pavojingi paranormalūs reiškiniai. Galima sakyti, kad tai naujosios kartos vaiduoklių medžiotojai. Tačiau pagrindinis jų tikslas – surasti nepaprastai kraupią mergaitės, vardu Alma, šmėklą.

Pcgames.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele