Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nba 2K11


jusmil17

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Foto+NBA+2K11.jpg

Nr.1 pardavimo NBA videogame dvejus metus iš eilės, # 1 rated NBA videogame 10 metų iš eilės *, ir bendradarbiavimas su back-to-back NBA čempionais, Kevin Garnett (2K9) ir Kobe Bryant (2K10 ) - kas tai NBA 2K11 ką daryti už the next ką veikti? Paprasta: Michael Jordan. Didžiausias krepšininko visų laikų debiutų pirmą kartą šiame aparatūros gamyboje ir atneša savo aistrą žaidimui NBA 2K11 su visų naujų Jordanija Challenge Mode, istorijos Bulls "komandos, ir netgi MJ: Sukurtą Legenda režimu siūlanti žaidėjui galimybę būti naujokui Michaelas ir amatų naujas karjeros jam. Tai ant tobulinti pagrindinius žaidimo elementus - įskaitant visų naujų IsoMotionT seilėtas kontrolę, giliau Mano Player režimu su naujais Mano karjera funkcija, visų naujų kvapą gniaužiančių vaizdų, ir daug daugiau.

Šiais metais TAPTI su NBA 2K11 didžiausias.

1283504760_nba_finals_trophy_court.png

nba-2k11-20100615053739301_640w.jpg

[youtubecom]

[/youtubecom]
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Guest *|Bumerisz|^

Draugas sakė neblogas. Ant Psp lošia. O aš dar nemeginau, tačiau dabar išmeginsiu. Nes demo versijos nenorėjau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...