Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiulymas | Papuošti labiau forumą


/Frixo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svewiki turiu pasiulyma , kad butu galima papuošti foruma. Pvz , padaryti , kad kristu snaiges .. Jai eitu padaryti backgroundą kokį kalėdini , ant logo koks žaisliukas ir pnš. Kad ten pvz Kur yra pila juosta ir šten rašo " SuperGames.lt - Lietuviai žais arba mirs " Padaryti ale tokia skyle ir žaisliuka uždėt. Manau neblogai atrodytu. Ką jus manot ?  Omeny papuošti forumą kalėdomis.

Už / prieš? :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ei, ei, ei, chebra, o davai neapkraunam forumo nereikalingais dalykais?

Pakanka esamos reklamos kuri šokinėja čia iš šonų, jeigu jau reikia pasipuošt, tai nebent simboliškai logotipą paredaguot ir viskas.

 

Jeigu jau taip norit tų papuošimų, prašykit administracijos nebent atskiro dizaino, galėsit jį pasirinkt ir naudotis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ei, ei, ei, chebra, o davai neapkraunam forumo nereikalingais dalykais?

Pakanka esamos reklamos kuri šokinėja čia iš šonų, jeigu jau reikia pasipuošt, tai nebent simboliškai logotipą paredaguot ir viskas.

 

Jeigu jau taip norit tų papuošimų, prašykit administracijos nebent atskiro dizaino, galėsit jį pasirinkt ir naudotis ;)

Ną nesakau per daug , bent jau logotipą pakeist ir tai jau gerai būtų. Šeip norėčiau , kad pakeistu dizainų spalvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kompiuteris šūdas, tai turėtu. :D

 

Šiaip tieisog dizaina pakuoreguoja, t.y senius besmegenius primeta į vsio

Ną taip. Būtšų gerai jai forumo spaalvas pakeistu nes jau labai man atsibodo. :D Jai logo nupieštu kažkas išvis gerai nors tiek ir būtų. ;x Laukiam kol koks Dominus ką mano ar Cycles parays.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tik norėjau sukurti tokią pači` temą su sniegu ir papuošimas , bet pirmiau parašei , aš už , norisi ir forume kalėdinės žieminės atmosferos.

Tu man kazkoks keistas, bet rimtais. Jau nepirma karta matau tavo kvailus postus. Pirma karta pastebejau prie temos IPB keiciantys avatarai tu ten irgi parasei katik norejau ideti sita scripta, bet tu idejai pirmas. Dabar vel katik norejau sukurti ta pacia tema bet tu idejai pirmas del forumo pagrazinimo gal tu kazkoks nesveikas? Gal uzteks freepostint nenaudinga informacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu man kazkoks keistas, bet rimtais. Jau nepirma karta matau tavo kvailus postus. Pirma karta pastebejau prie temos IPB keiciantys avatarai tu ten irgi parasei katik norejau ideti sita scripta, bet tu idejai pirmas. Dabar vel katik norejau sukurti ta pacia tema bet tu idejai pirmas del forumo pagrazinimo gal tu kazkoks nesveikas? Gal uzteks freepostint nenaudinga informacija?

 

Tu gal nebesvaik? Kokį dar scriptą *Myliu SuperGames.lt* ? mąstyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tik norėjau sukurti tokią pači` temą su sniegu ir papuošimas , bet pirmiau parašei , aš už , norisi ir forume kalėdinės žieminės atmosferos.

Kam idomu ka tu norejai padaryt? Norejai kagi noret daug ka galima. Cia tas pats kas as pasakyciau ai norejau padaryt svetaine su supergames.lt nuoroda, bet vat padare kazkas pirmas. Tai ka tau dabar nosinaite duot issiverkt ar cia bandai primest, kad nesi dar visiskas medis ir galvoji nors ir paveluotai ar tiesiog rasai beleka kad tik prie postu skaiciukas didetu.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam idomu ka tu norejai padaryt? Norejai kagi noret daug ka galima. Cia tas pats kas as pasakyciau ai norejau padaryt svetaine su supergames.lt nuoroda, bet vat padare kazkas pirmas. Tai ka tau dabar nosinaite duot issiverkt ar cia bandai primest, kad nesi dar visiskas medis ir galvoji nors ir paveluotai ar tiesiog rasai beleka kad tik prie postu skaiciukas didetu.

 

Nenardyk ir nesirodyk čia protinguolis parašiau šeip ir tiek , o poto pridėjau argumentą , siūlo dar jis čia man nosinę pats verkia dėl to posto , vajezau tegul nuiima tą postą vieną man jei tau pagerės... Apgailėtinas , proto bokštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...