Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisidėčiau.


Adas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt lankytojai

Jeigu mane dar kas atsimena tokį kaip hipnotic, tai gera vakarą!

Trumpai,drūtai,aiškiai. Ieškau projekto, arba projekto kūrimo eigos, prie kurio kurio galėčiau prisidėti.

Esu darbštus, atsakingas, užsispyręs, ir visad padarantis viska iki galo. Nenorėčiau žaidimų projektų, nes dažniausiai iš to neišeina nieko gero, kad ir kiek rimtai kolektyvas yra nusiteikęs, beje kam išradinėt dviratį kai jis jau išrastas.

Norėčiau kokio nors projekto su idėja, tai gali būti bet kas, tik kad tai būtų smagu plėtoti ji, ir dėl jo stengtis.

Didelis už bus, jeigu projekte bus atsakingi žmones, o ne susirgę vienos dienos kūrimo liga. Norisi kad tas pasisėdėjimas prie kompiuterio nebūtų tik šiaip sėdėjimas klaustuko poza.

Mano sugebėjimai, yra gan paprastučiai bet manau jie naudingi.

C++ smulkus programavimas, tinklapių kūrimas, grafikos darbai, straipsnių rašyba LT/ENG, video montažas.

Jeigu matysiu kad yra nauda, bei šaunus plėtojimas, mano pinigine taipogi atsivers.

Ačiū kad skaitėt, ačiū kad pasiūlys ką nors, gero vakaro!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...