Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.lt Domenas

LoaDinG

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3457 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, rašau ne jūm bet šitą žmogu galite pasveikint..

Jis man padėjo išspresti problemą, su žaidimu kurios jau 2 menesiai neikertu, nors būvo labai paprastą.

Taigi dovanoju jam .lt domena, susiek su manim mingaudas321 arba Donatukass123 ..

Sveikinimai jam.

SCmindė [ Jo nickas]

Redaguota , nario LoaDinG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

graudus abudu esat, apkaltino vienas kita vagimis dabar geriausi draugai :DD
Su ko draugai? tu žinai aš tau pasakysiu pišk nahuj tu kūrvą komentatoriau visur komentoji dapisai nahuj realybiai gautum per snuki

Narys įspėtas už šį pranešimą:- Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

Redaguota , nario Bebras
Nuoroda į komentarą

LoaDinG - Šiaip tokių pievų nerašyk, geriau tiesiog - patylėti, iš patirties sakau. :)

Nusiramink žmogau, per daug reiškėsi su žodžiais.

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą

Su ko draugai? tu žinai aš tau pasakysiu pišk nahuj tu kūrvą komentatoriau visur komentoji dapisai nahuj realybiai gautum per snuki

Įžeidimai Redaguota , nario `Greta
įsp
Nuoroda į komentarą

Tu išvis dūsk gaidi.

Ką aš apie tave galiu pasakyti... :) Molis esi, įdomu koks pats realybėje... Nes iš tavo tokios š kalbos ir tokių manierų "mes" visi matome, kad tu tikrai neišprusęs... :)

Nuoroda į komentarą

Ką aš apie tave galiu pasakyti... :) Molis esi, įdomu koks pats realybėje... Nes iš tavo tokios š kalbos ir tokių manierų "mes" visi matome, kad tu tikrai neišprusęs... :)

Kas tave čiulbino? :D
Nuoroda į komentarą

Galva pašalai, kam tokios temos reikalingos ir kam jos įdomios? Komentuojančius taip pat atstumi, tai vienas klausimas. kam išvis sukūrei tą tema? Reikėjo išreikšt tą padėka privačiai, o ne kaip klounui reikštis čia..

Nuoroda į komentarą

loading ramink bazara , idiote tu jibanas, sako realybej gautum per snuki, moliugo liekana tu , Kaunas-Kedainiai miesta pasirases molis nafik, nors pats is kokio kaimo gilaus :D

Narys įspėtas už šį pranešimą:- Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

Redaguota , nario Bebras
Nuoroda į komentarą

loading ramink bazara , idiote tu jibanas, sako realybej gautum per snuki, moliugo liekana tu , Kaunas-Kedainiai miesta pasirases molis nafik, nors pats is kokio kaimo gilaus :D

Ne taip kaiptu, kaimas..
Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3457 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...