Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPB pagalbos.


Afera

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3785 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, man reike pagalbos, nes nebepamenu, ir kaikurių nemokų dalykų padaryt.

1. Man reik, kad ten kur rašo Invision Power Board būtu kitas tekstas kur jį pakeist?

2. Virš šaukyklos tekstas angliškas, kur jį pakeist?

3. Kaip padaryt kad rodytu ten ką spalvos reiške pvz Administratorius ir spalva nu supratot manau

Štai ss vietos kur man reike pakeisti (apibraukta juodai):

5a9521b101fb8d63c0a88692ed7cbba9143.png

Pačioi apačioi pabraukta tai ten 3 pagalba.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ta uzrasa: AdminCp--->System>>>> System settings>>>> irr randi general configuration, paspaudi ir matai uzrasas..comunnity name ar kazkas panasau ir pasikeiti uzrasa. Ta angliska pakeisti reikia taip... AdminCP>>> Other apps, paspaudi. >>> Saukykla editini ir randi Application Title ir Application Public Title juos abu pakeiti i savo uzrasa, t.y saukykla. Va, supratau 3klausima :D tau reikia isirasyti modifikacija group name indicator.

Redaguota , nario Gince
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ta uzrasa: AdminCp--->System>>>> System settings>>>> irr randi general configuration, paspaudi ir matai uzrasas..comunnity name ar kazkas panasau ir pasikeiti uzrasa. Ta angliska pakeisti reikia taip... AdminCP>>> Other apps, paspaudi. >>> Saukykla editini ir randi Application Title ir Application Public Title juos abu pakeiti i savo uzrasa, t.y saukykla. Va, supratau 3klausima :D tau reikia isirasyti modifikacija group name indicator.

Žiaurei dėkingas +rep

Other aps - shoutbox- settings ar kažkaip ten. Ir ten galėsi pasikeisti.

Ir tau rep :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3785 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...