Peršokti į turinį

Ausines..


Ernestas``

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va... reikia nauju ausiniu.. bet nereikia is jokiu ten steelseries,razer firmu... reikia normaliu ausiniu muzikai,filmams... kaina iki 100 svaru +/- kolkas nuziuretos http://www.ebay.co.uk/itm/Technics-RP-DH1200-Pro-DJ-Headphones-RPDH1200-1200-Black-Silver-/161149548228?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item258542f6c4 gal kas turit tokias pacias? ar kazka pasiulyt kito zinot....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va... reikia nauju ausiniu.. bet nereikia is jokiu ten steelseries,razer firmu... reikia normaliu ausiniu muzikai,filmams... kaina iki 100 svaru +/- kolkas nuziuretos http://www.ebay.co.u...=item258542f6c4 gal kas turit tokias pacias? ar kazka pasiulyt kito zinot....

O tau butent kokia kainos reikia nes tos kur linkas ten labai brangios :o

Žiūrėk bet kokias philips ausines visos yra geros :) švariai groja, garsai, bass yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O tau butent kokia kainos reikia nes tos kur linkas ten labai brangios :o

Žiūrėk bet kokias philips ausines visos yra geros :) švariai groja, garsai, bass yra

parasiau iki 100 svaru gali but ten koki 20 dar dasidet.. ir butu gerai kad paieskotumet jei nesunku tarp anglisku parduotuoviu nes is skytecho is LT i UK tai neapsimoka siustis :D

wa dar steelseries 4h turiu po kazkur puse metu vaizdas:

80cebe70ffc3713d76382d933a4bd04a942.jpg

Redaguota , nario Ernestas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai wa radau argose akcija 40 svaru nuo beats ausiniu.. jei dar bus iki kaledu tai galvoju gal sitas pasiimt? kaip manot ? http://www.argos.co....ber/9131176.htm

Naudodavau ankciau visokias ten "maximines" ausines uz 20-30+ lt ir kai draugas dave beats ausiniu pasiklausyt, tai nezinau... atlipt koki pusvalandi negalejau ;D tikrai geros ausines, gerai kala, kaip tik idealiai tinka muzikai bei filmams + grazus dizainas. BET... jos yra gerokai overpriced t.y daugiau pinigai ne uz ausiniu kokybe, o uz dizaina ir atributika. Tai tikrai galima uz tokia kaina ir geresniu nusipirkt, arba moket perpus maziau ir panasios/dar ir geresnes kokybes, taip sutaupydamas pingeliu. Na, nebent tau tos kainos nesvarbu tai tada imk ka tik nori, why not.

Ai dar pamirsau pamineti, kad truputi ausis pradeda skaudet kai ilgai prasedi su tais beats(bent jau man, arba gal but tiktai man ;D).

Redaguota , nario Aiste_Plush
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudodavau ankciau visokias ten "maximines" ausines uz 20-30+ lt ir kai draugas dave beats ausiniu pasiklausyt, tai nezinau... atlipt koki pusvalandi negalejau ;D tikrai geros ausines, gerai kala, kaip tik idealiai tinka muzikai bei filmams + grazus dizainas. BET... jos yra gerokai overpriced t.y daugiau pinigai ne uz ausiniu kokybe, o uz dizaina ir atributika. Tai tikrai galima uz tokia kaina ir geresniu nusipirkt, arba moket perpus maziau ir panasios/dar ir geresnes kokybes, taip sutaupydamas pingeliu. Na, nebent tau tos kainos nesvarbu tai tada imk ka tik nori, why not.

Ai dar pamirsau pamineti, kad truputi ausis pradeda skaudet kai ilgai prasedi su tais beats(bent jau man, arba gal but tiktai man ;D).

tai nuo ausiniu cia taip visiems bus... juk visas garsas tau eina tiesiai i ausys... dar jei mzk klausai tai dar greiciau pradeda skaudet.. matai dar idomu kokias tau beats ausines dave pasiklausyt.. nes ju daug yra yra studio,dj,mixr,pro visos skirtingos taigi pasiziurek :) sitos technics dar pazejau pats rewiew tai kazkaip net ten ta vieta kai pasidydina wa sita turiu omeny :D2037286ecebc27d5d5b0bb3056b95f55913.jpg

tai kazkoks plasmases gabalas... irgi minusas greit sulus... ir aisku koki 30-50£ svaru dasideda vien del manau visiem zinomo dj'aus ArminVanBuuren vien del to kad jis naudoja ir taip sakant reklama daro taip ir kyla kaina... kad ju dabar labai daug yra tu ausiniu.. aisku is ten jau kokiu nelabai zinomu firmu nesinori ir pirkt..kad po menesio suluztu.. Gal pati turi kokiu pasiulymu? cia vistiek dar iki kaledu laukt reiks man ju :D tai yra laiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai nuo ausiniu cia taip visiems bus... juk visas garsas tau eina tiesiai i ausys... dar jei mzk klausai tai dar greiciau pradeda skaudet.. matai dar idomu kokias tau beats ausines dave pasiklausyt.. nes ju daug yra yra studio,dj,mixr,pro visos skirtingos taigi pasiziurek :) sitos technics dar pazejau pats rewiew tai kazkaip net ten ta vieta kai pasidydina wa sita turiu omeny :D2037286ecebc27d5d5b0bb3056b95f55913.jpg

tai kazkoks plasmases gabalas... irgi minusas greit sulus... ir aisku koki 30-50£ svaru dasideda vien del manau visiem zinomo dj'aus ArminVanBuuren vien del to kad jis naudoja ir taip sakant reklama daro taip ir kyla kaina... kad ju dabar labai daug yra tu ausiniu.. aisku is ten jau kokiu nelabai zinomu firmu nesinori ir pirkt..kad po menesio suluztu.. Gal pati turi kokiu pasiulymu? cia vistiek dar iki kaledu laukt reiks man ju :D tai yra laiko...

Naudojau tas kur solo beats kur ir paklausiai ka manome apie jas, o del skausmo tai ne pacias ausis skauda(ne vidu), bet ausu krastus tiesiog. O cia yra taip todel, kad tiesiog tos solo beats neapgaubia visos ausies. Naudojau kelis menesius jas, nes draugui jos netiko i ten kazkokio modelio nokia telefona, bet kai nusipirko samsung s4, tai dabar pats naudot vel pradejo, o as pasiemiau is jo samsung'o paprastus ausinukus isbandyt, tai labai patiko istikruju;D aisku cia jokiu budu nesiulau ju, cia tik siaip mano laikinas variantas, kuris gana patinka. Gana giliai kisasi jos i ausi, tai muzikos garsas savotisko tokio astrumo suteikia. Esme kodel apie tai sakau, nes va pries kelias valandas po keliu men vel pabandziau paklausyt muzikos per beatsus ir pajust skiruma tarp ausinuku, tai po 10min meciau atgal jas ir ausinukus uzsidejau, nes tiesiog tas "astrumas" tai uz beats geriau skele muzika;D siaip reik ir man nauju ausiniu, del mikrafono, bet man daugiau pokalbiams nei muzikai reik, tai butu awesome rast, panasiu garso parametru kaip sie paprasti ausinukai xD tad nelabai galiu patart del tavo skonio norimu ausiniu, nes tau kitokiems panaudojimams ju reik, bet tikrai kasnors dar uzsuks i sia tema kas daugiau nusimano ir patars, so no worries ;p tik vat ka galiu patart , tai neapsimoka tu beats pirkt ir manau daugelis pritars man ;p

Galiu dar kaika pridurt, kad draugas pirko solo beats per anas kaledas ir akcija buvo 119svaru , o vat cia pas tave 129, nors tiksliau ne tik argos, o daugumoj Uk pagrindiniu shop'u, net is ten pat kur jis pats pirko dbr rodo 129. Tai keista, kad tiek ilgai laikos kainos aukstos ir dar net brangesnes.

Redaguota , nario Aiste_Plush
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

pats kolkas dabar turiu kelis varijantus...

http://www.thomann.de/gb/allenheath_xone_xd40.htm

http://www.thomann.de/gb/akg_k67_tisto.htm

http://www.thomann.de/gb/akg_k_619.htm

tai va po nauju turbut tas akg 619 pasiimsiu,nezinau neapsisprendziu tarp situ 3 varijantu.. kolkas man jie geriausi aisku jei kas galit tai galit pasiulyt ir savo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.ebay.co.uk/itm/Audio-Technica-ATH-M50-Studio-Headphones-ATHM50-NEW-Coiled-Cord-Cable-/151190351246?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item2333a5ad8e teko naudot būtent šias ausines, kokybe labai patiko o ir iš seniau žinoma kad aplamai kokybe ju gana gera, sunkiai lūžta nuo kasdienio naudojimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.ebay.co.uk/itm/Audio-Technica-ATH-M50-Studio-Headphones-ATHM50-NEW-Coiled-Cord-Cable-/151190351246?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item2333a5ad8e teko naudot būtent šias ausines, kokybe labai patiko o ir iš seniau žinoma kad aplamai kokybe ju gana gera, sunkiai lūžta nuo kasdienio naudojimo :)

 supranti as pats ten galiu irgi imt kad ten technics rp1200 bet,patis dar chatinom per skype :D ir dar sakiai tu atrodo kad juk neisnes pc mano... ner man tada to tikslo kad moket ten 100 svaru ir ten viso to garso negirdet... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...