Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klozeto valdovas//SkyKid//Rutkis prisistato! :D


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi.

|3let senai esu forume ir galvoju, reik prisistatyt. Tad jo..

Mano vardas Jonas, beveik 16, nenoriu girtis, bet esu iš Klaipėdos. Dabar nieko nelankantis, užtenka ir muštynių prasimankštint :D Esu 1.75m ūgio, skustos galvos, rūkantis devintokas. Mokausi gerai, iš matiekos išeina 2.67, o į fiziką išvis neeinu.

Šiaip esu aktyvus žmogus, itin agresyvus, rūpestingas, bendraujantis ir su manim visada linksma- čia kitų nuomonė. Beto net 67 draugės, mano, kad aš debilas :D "gerąją prasme..".

Kas toliau.. Panelės neturiu ir net nesinori kolkas, nes katik po skyrybų (draugavau puse metų :/).

Muzika klausau kokia ir visi: nuo repo iki elektronikos, bet megstamiausia chill electronic ir lietuviškas repas.

Kiti sako, kad turiu menininko rankas, humoristo prarukytus plaučius, ir stiprias, mėgstančias išjungti ką nors kojas.

Hobiai? Aišku sportas, ypač Street Workout, domiuosi may thai, kick boksu, mašinos ir aišku merginos! :D

Ką veikiu gyvenime? Paišau, domiuosi grafika, sportuoju (itin daug), ruuukau ir aišku leidžiu laiką su draugais, o likus laiko neatsisakau prie puodelio kavos paskaityti SG forumo pliatkų ir naujienų :)

Tai turbūt, bus viskas. Trumpas aiškus (turbūt) aprašymas. Nuotraukos kol kas nebus, pergražus :P

Ačiū už dėmesį.

Čiau :*

Redaguota , nario SkyKid aka KlozetoValdovas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokauk vyruti, nei didžiuojuos, nei ką, čia turbūt didžiausia mano gyvenimo bėda, būtu gali atsukt laiką, net nebūčiau bandęs! O dėl žodyno.. Visada atsakau už savo žodžius, nei esu laido riteris nei ką, tad nejuokink. Visad turiu ir realybėje ką pasakyti, ir nemekenu, tad ša. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...