Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki , taigi neturi ką veikti žiemos vakarais?


Užeik į strategai.wy.lt


Ką jame galima veikti?

Šitame žaidime jūs patirsite daug nuotykių, jums gali pasisekti laimėti dienos konkursą ,


Žaidime esančios rasės


Siaurieciai > Battlespire


Pietieciai > Redguard


Pietieciai > Shadowkey


Siaurieciai > Stormlhold





Rasės nėra dar pilnai sukurtos, bet jau beveik. Kai bus kokie nors


atnaujinimai , bus patalpinta čia informacija.


Žaidimo progresas 61%




(Gali būti redaguojamos)





Žaidimas kurtas su Creatorimiu , bet nereiškia , kad jis bus įdomus , nenoriu



tokių bereikšmių pranešimų, jog nieko gero nes kurtas su creatoriumiu iš pnš.


Planuojmas paleisti 14 Diena 20:00  



Aprašymas taip pat bus redaguojamas.

Redaguota , nario kPa

original_img.png

(redaguota)

Nieko naujo <_< . Čia net nedrįsčiau rašyti pavadinime "kuriamas NAUJAS žaidimai". Tokių "žaidimų" (taip, nevadinčiau to net žaidimu) yra tūkstančiai, nesvarbu, kad šitas gali sakyti, kad jis kitoks, deja ne. Visi jie vienodi. Gal vienas kitas turi kažkokia kitokia funkciją, bet vistiek - jie visi vienodi.

Redaguota , nario InspecT

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Neplatintas tas žaidimas, kiekvienas žaidimas gali turėti daug ką skirtingą, bėje planajamas paleisti RYT 18H

Dar karta kartoju, VISI tokie žaidimai yra vienodi, teksto žodžiai pakeisti ir teksto spalva, visa kita - tas pats.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Visvien šūdas... Nieko naujo nebesukursi... Jau dabar matosi tavo pastangos...

Tokiuose "žaidimuose" niekada ir nebuvo įmanoma sukurti kažką gero... Ir be to jų jau niekas nežaidžia, jie buvo populiarūs senos kartos telefonuose.

Pats nieko nesukuri , vieną žaidimą pradedi kurti , po to kitą.. Beto niekada nespjauk , nes pats gausi laižyti..

Iš kur žinai ką jis sukuria ko ne? Daug kartų spjovęs - nė karto nelaižęs.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...