Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas ~900


Agnius9

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3792 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi atėjo metas jau pirkti telefoną ir vėl , bet paskutinį kartą noriu paklausti kokį telefoną apsimokėtų pirkti , kad kainuotu apie 900Lt gal būti ir pigesnis žinoma. Norėčiau , kad būtų Android operacinė sistema. Kam naudosiu telefoną? Na daugiausia žaidimams žinoma skambučiai ir žinutės , kad normaliai veiktu internetas viskas.

P.S Už komentarus normalius +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus tai matau kad skaityt nemoka,žmogus parašė jog norėtu kad telefonas turėtu android OS,o jie čia visokius Iphone arba Lumia kiša.

Siūlyčiau tau imti Samsung Galaxy S2,arba jei pataupytum dar pora šimtu, yra LG Optimus G,ten 2gb ram 13 mgpx kamera ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus tai matau kad skaityt nemoka,žmogus parašė jog norėtu kad telefonas turėtu android OS,o jie čia visokius Iphone arba Lumia kiša.

Siūlyčiau tau imti Samsung Galaxy S2,arba jei pataupytum dar pora šimtu, yra LG Optimus G,ten 2gb ram 13 mgpx kamera ir t.t

Dėkui, tikriausiai reiks pataupyti nes Samsung S2 tai nelabai patinka man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na zaidimu nera kai kuriu. Internetas gan geras tik labai 3G pagauna retai.. Tai reikia WI-FI. Na as dazniausiai kai i kaima isvarau filmu prisisiunciu.. + Kad vidine atmintis 8 GB

Wi-Fi pas mane mokykloje yra visus slaptažodžius žinau tai dėl to nėra problemų , o dėl žaidimų tai vistiek yra jie įdomus ar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paieškok geriau ir rasi ant androido tokių pat žaidimų kaip ir ant iOS. O ir iOS apps'ų mažai yra.

--

Aš visada už Samsung Galaxy SII.

Man nelabai tas Samsung galaxy SII , nes brolis turi tai kažkaip aš jo nelabai norėčiau pats tokio turėti. Dabar manau apie Samsung galaxy SIII mini. Kai jum šis telefoniukas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

S3 Mini, kaip jau sakiau tau siūlau arba dar šitas, visai niploxa. http://www.mobili.lt...l9_ii_d605.html

O jeigu iki 600 tai tik Ace 2 geriausias variantas.

Dėkui ,kad pasiulei ne iki 600 , o iki ar truputį daugiau apie 900 kai ir temos pavadinime :)L9 II D605 nelabai šis man kažkodėl. Aš jau apsisprendžiau pirksiu Samsung galaxy sIII mini

Redaguota , nario Agnius9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3792 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...