pukysxxx

GTA IV prezentacija Leipzig Games

Recommended Posts

Bet visdelto! Vienas iš IGN redaktorių buvo Grand Theft Auto IV parodoje, kurioje išdavė truputį naudingos informacijos iš jų puslapio

Rockstar Games parodė kaip įvykdytį "The Four leaf Clover misiją, vykdoma buvo per PC su prijungtu Xbox360 gamepad’u. Tikslas išliko tas pats daiktai ir veikėjas lieka tokie patys…

PC versijoje pamatysime truputį įdomesnių dalyku. Žaidžiant žaidime galima bus atidaryti taip vadinamą langelį, pvz.: jaigu tu atlikai kokį nors stuntą ar masines žudines galėsi nufilmuoti pastarasias 30 sekundžių, taip bus galima filmuoti ir multiplayeryje!Po filmavimo tu galėsi redaguoti jį specjaliu editoriumi su kuriuo galėsi pridėti efektų, pereiti į kitas įdomias galimybes. Kai visa tai padarysi, galėsi uploadinti jį į Rockstar Social Club, kad jį galėtu pamatyti visi kiti GTA IV fanai, beabeju tu irgi galėsi žiurėti kitų žaidėju nufilmuotus filmukus.

Bus pridėta dar pora naujų opcijų internete. Galima bus apriboti žaidimą multiplayer režimu, pvz.: jaigu norime kad žemelapyje galima būtų naudotis tik M4A1, įrašome raktažodį „M4“ ir bus visi serveriai tik su tuo ginklu. Paspausk čia jaigu nori peržiurėti visą reportažą. Plius dar nauji screen‘ai (žemiau rasite pora miniaturų).

Pasak Eurogamer žaidime bus patobulintas grafinis varikliukas, bus labiau realistiškas apšvietimas, daugiau žaidėjo galimybių ir rezoliucija net iki 2560x1600. Taigi va kas mūsų laukia PC versijoje.

f39.jpg2475543281_39840a61cb.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele