Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pagalbos] Windows Xp instaliacija


Aivaras57

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi aš noriu įsirašyti Windows Xp vietoi savo dabartinių Windows 7

Tai darau pirma karta, ir žinoma noriu pats kažką pabandyt, kad mokėčiau ateičiai.

Kadangi esu žalias tokiam reikalui

:D Klausiu jūsų pagalbos.

Ir būkit malonūs nesišaipykit, kad nemoku to padaryti

:D

Viskas eina nuo 0

Aš į CD įsirašiau išekstraktina .iso failiuką, per IMGBurn. Tai gavosi daug failų.

Bet kodėl man tada neleidžia jų įsirašyti?

Windows siunčiausi iš Torrent.lt

Kaip suprasti šita ?

ffa919f7bd24a219f179af0907533bfc984.jpg

Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek žinau taip būna kai ant 64bit nori įrašyti 32bit kaip fixint ta beda nežinau ar eina.:] zalgirietis nemanai kad jis turi piratine windows versija ir nemoka per boot paleisti be disko? galėjai ne instal video mesti o kaip per Boot paleisti iso failą

Redaguota , nario N0t3x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek žinau taip būna kai ant 64bit nori įrašyti 32bit kaip fixint ta beda nežinau ar eina.:] zalgirietis nemanai kad jis turi piratine windows versija ir nemoka per boot paleisti be disko? galėjai ne instal video mesti o kaip per Boot paleisti iso failą

Supranti pas mane ne iso failas, o iš to iso failo išimti failai ir surašyti į kompaktą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as tai krc kai savo pc perasiau man irgi nieko nesigavo beta kai rr pc ane ismeta pirma langa kur randa ramus viska antras langas juos paruosia toks juodas pirmame yra virsuj kampe zvaigzede ir kaskas parasyta neskaiciau:D tai kai pirma langa ismete as atjungiau harda paskui ismete 2 ir nerado windows tai pradejo ieskoti boot windows instal failu as ikisau harda ir pradejau instaliuoti zinau kad taip negalima bet neturejau kito pasirinkimo isa laime kad pc veikia iki siol. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as tai krc kai savo pc perasiau man irgi nieko nesigavo beta kai rr pc ane ismeta pirma langa kur randa ramus viska antras langas juos paruosia toks juodas pirmame yra virsuj kampe zvaigzede ir kaskas parasyta neskaiciau:D tai kai pirma langa ismete as atjungiau harda paskui ismete 2 ir nerado windows tai pradejo ieskoti boot windows instal failu as ikisau harda ir pradejau instaliuoti zinau kad taip negalima bet neturejau kito pasirinkimo isa laime kad pc veikia iki siol. :D

Ai, permesiu per Youtube ir bandysiu visus būdus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek žinau taip būna kai ant 64bit nori įrašyti 32bit kaip fixint ta beda nežinau ar eina.:] zalgirietis nemanai kad jis turi piratine windows versija ir nemoka per boot paleisti be disko? galėjai ne instal video mesti o kaip per Boot paleisti iso failą

Koks skirtumas, piratinė ar ne? Instaliuojasi vienodai. Kas labiausiai užknisa, kad ant kiekvieno pc skirtinga mygtukų kombinacija, kad įeit į BIOS'ą. Turi pasigooglint pagal tavo pc, kol įeisi į tokį:

bios.gif

Antra tavo klaida: nemoki įrašyti windowsų į diską, todėl tau jo ir neaptinka. Tiesą sakant aš pats nežinau kaip įrašyti windows į CD, kad jis būtų matomas bootinant. Kai pačiam reikėjo perrašyt, diską tiesiog skolinausi iš draugo. Iki tol sugadinau ne vieną CD ir vistiek nepavyko.

Redaguota , nario Žalgirietis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Koks skirtumas, piratinė ar ne? Instaliuojasi vienodai. Kas labiausiai užknisa, kad ant kiekvieno pc skirtinga mygtukų kombinacija, kad įeit į BIOS'ą. Turi pasigooglint pagal tavo pc, kol įeisi į tokį:

bios.gif

Antra tavo klaida: nemoki įrašyti windowsų į diską, todėl tau jo ir neaptinka. Tiesą sakant aš pats nežinau kaip įrašyti windows į CD, kad jis būtų matomas bootinant. Kai pačiam reikėjo perrašyt, diską tiesiog skolinausi iš draugo. Iki tol sugadinau ne vieną CD ir vistiek nepavyko.

Dėkui, pas mane pats pc, tai Asus, bet ar pagal tai reikia ieškot? Ar reikia pagal kažkokius skaičius kurie yra kažkur parašyti? :DD

O dėl kompakto, tai youtube'i žiūrėjau.

Gali būt tokia kombinacija Ctrl+Alt+Esc ?

Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jetau, pas tave Windows XP CD yra ne bootable, xujovai įrašei nepadaręs .iso failo bootable ir dėl to tau niekas nevįksta, įkišus diską ir paspaudus bet kurį mygtuką tau turėtų pradėti krauti Windows instaliacijos failus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudojant PowerISO ir MagicISO programas, nemanau kad reikia kažkokios tai pamokos. Su viena išsiekstraktini .iso failą, pasidarai bootable, o su kita jau įrašinėji viską į diską. Jokių nesklandumų nekyla ir viskas be priekaištų veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Naudojant PowerISO ir MagicISO programas, nemanau kad reikia kažkokios tai pamokos. Su viena išsiekstraktini .iso failą, pasidarai bootable, o su kita jau įrašinėji viską į diską. Jokių nesklandumų nekyla ir viskas be priekaištų veikia.
Nu aišku, aš žiūrėjau su NERO 7 bandysiu per tą. -- Per šitą nieko nesigavo :DKrč, per kuria būtent išekstraktini ir pasidarai bootable, o su kuria įrašinėji? Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Iškilo nauja problema... Tereikejo per boot setup pasikeisti, kad bootintu per CD.. Bet dabar kai praso ten paspaust bet koki myktuka, kad bootintu per cd. Paspaudi raso kad instalina hardware configus. Ir pyst juodas ekranas, o cd-room'as dirba. Suka diska

P.S. Pradėjo kraut Windows instalą per tą mėlyna langą, krovė ir išmetė tokį error:

ffa919f7bd24a219f179af0907533bfc984.jpg

Tai kas dabar vėl negerai?

O padarius per usb, tai pypsi pc.

Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...