Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Surišta mityba su sportu (padėkite)


airiux140

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Nepykite dėl temos pavadinimo, nes nesugalvojau tinkamos. Norėčiau sulaukti protingų atsakymu, kurie galėtų man padėti. Žadu eiti aš į sporto salė (kacialke), bet kilo klausimas, ar man apsimoka sportuoti, kai turiu sportą jau, beto ar mano mityba tinkamą sportuoti (reguliari).

Apie mane (jei jums prireiks):

16 metų, ~176 ūgis, sveriu 60~62kg. Ryskinti labiau kolkas norėtųsi presą (nesakau, kad nėra, bet kažkiek tai yra :D), bei kažkiek rankas.

Mityba(Valgau 3k į dieną, kartais 4k):

Ryte: Dažniausiai sukertu 2 sumuštinius su kumpiu/ dešrą / sūrių ir arbatos.

Per pietus: Mėsą (kotletas/ karbonadas ir t.t), bulves (keptos/ virtos), daržovės (salotos/pomidorai/agurkai ir t.t.), arbatos, neretai dar sausus pusryčius sukertu porciją 1-2.

Pavakariai (prieš treniruotę): Dažniausiai ta pati, ką ir per pietus (tik mėsą).

Vakarai (po treniruočių): Sausų pusryčių/ sumuštinių su arbatą/ arba ką ir per pietus (tik mėsą).

Beto, sportuoju sportinius šokius (jau 9 metai).

Jei kas neaišku - klauskite. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokį sporta dabar sportuoji?

O esmė tame, jeigu tu nori ryškintis tai turi sportuoti kardio sporta priedu, nes vien pilvo pratimų neužtenka, o dėl mitybos tai reikėtu šiek tiek sumažinti ir viskas. :) susiskaičiuok kiek maždauk kca suvalgai per diena ir nusiminusuok kokis nežinau 600 internete pasiskaitinėk rasi daug info ir sportuok, o sporto salė nepakenks tau tikrai.

Redaguota , nario Memory
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu klausi ką dabar sportuoju, tai sportinius šokius, o namie - pradėjau atsilenkimus/ atsispaudimus.

Na, aš suvalgau ~15kJ per dieną, o normas bernams sportuojantiems iki ~12kJ. (Bent bet mokytoja sakė). Žodžių, aš pavargau labai sočiai. :D

O dėl to mitybos plano kiek kainuotų ? Aš tikrai už mitybos padaryta 100 lt neketinu duoti, ir taip pinigus kur žinau dėti.

O kiek man tų kiaušinių sukirsti ? Tiek, kiek pats galiu ,,istenkti" ar kaip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu klausi ką dabar sportuoju, tai sportinius šokius, o namie - pradėjau atsilenkimus/ atsispaudimus.

Na, aš suvalgau ~15kJ per dieną, o normas bernams sportuojantiems iki ~12kJ. (Bent bet mokytoja sakė). Žodžių, aš pavargau labai sočiai. :D

O dėl to mitybos plano kiek kainuotų ? Aš tikrai už mitybos padaryta 100 lt neketinu duoti, ir taip pinigus kur žinau dėti.

O kiek man tų kiaušinių sukirsti ? Tiek, kiek pats galiu ,,istenkti" ar kaip ?

Sporto salėje tau mitybos ir sporto planas manau 40lt nekainuos. Nežinau kaip ten jūs ar daug judat ir ar dauk išprakaituoji šokiuose, bet esmė geriau daryk pratimus namuose, sumažink mityba ir bėgiok kokius krosus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu islieju daug, kai majke galima isgresti, kiaurai šlapias būnu, prakaitas bėga. Pratimus darau po biski, bet taip - sunkiai. O bėgioti nenoriu iš vis, nepatinka, bet gal isbeksciau, isropociau 2km.

O beto, ar aš ne per mažai sveriu, žiūrint koks ūgis, ir metai lyginant su kitais bx ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...