EdckA`

„Fuel“: lenktynės, kuriose kovosime dėl benzino

Recommended Posts

fuel_px250.jpg

Lenktynių gerbėjams puikiai pažįstama bendrovė „Codemasters“, išleidusi tokius žaidimus, kaip „Grid“, „Dirt“, „Colin McRae Racing“ ir kt., pristatė savo naują projektą – „Fuel“.

Žaidimo veiksmas vyks alternatyvios realybės pasaulyje, kuriame Žemė vaizduojama kaip visiškai nukankinta globalinio atšilimo pasekmių.Pasaulis ne tik skendi vandenyje, tačiau jame beveik nebėra ir naftos... Tad dėl kažkokios sunkiai suvokiamos priežasties organizuojamos pasaulinės lenktynės, kurių dalyviai varžosi dėl pagrindinio prizo... benzino!!!

Anot „Codemasters“, „Fuel“ pasižymės atviru pasauliu, panašiai kaip GTA IV. Tad lenktyniaudami žaidėjai galės pasirinkti tokį kelią, kuris jiems atrodys priimtiniausias. Lenktyniaujant teks ištyrinėti daugiau nei 6 tūkst. kv. kilometrų miško, dykumų, stepių ir kitų vietovių.

Skirtingai nei kituose lenktynių žaidimuose, kur vairuoti išskyrus dieną tekdavo tik naktį arba lyjant lietui, čia įvairovės bus gerokai daugiau. Vairą rankose laikysime ir siaučiant cunamiams, uraganams, žaibuojant ir kitaip siautėjant stichijai.

„Fuel“ žadamas ir kelių žaidėjų režimas, tačiau plačiau apie tai kūrėjai kol kas nekalba.

Žaidimas turėtų debiutuoti antrajame 2009-ųjų metų ketvirtyje. Jis kuriamas „Xbox 360”, PS3 ir AK platformoms.

Balsas.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele