Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Ieškau projekto.

Mc-Stories

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3471 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Laba dien─ů sakau visiems kurie at─Śjot ─» ┼íia tem─ů. Taigi ie┼íkau projekto kur gal─Ś─Źiau prisiglausti o ie┼íkau tod─Śl, nes nebera k─ů veikti prie kompiuterio, kai gr─»┼íti i┼í ┼ítangin─Śs, padarai n.d. ir viskas... Turb┼źt jums kil─ů klausimas k─ů a┼í moku o.O

1.Svetaini┼│ tvarkymas.

2.gfx darb┼│ atlikimas.

3.─»skiepi┼│ redagavimas.

4.pex,kits,essentials pilnas paruošimas.

5.Statymas.

6.Quest k┼źrimtas.

Taigi truputi apie mane ir mano charakteri

Man yra 17 met┼│. Esu i┼ídidus, nuo┼íirdus, u┼żsispyr─Ös, bei kantrus ┼żmogus, esu meg─Śjas apsiimti didelia na┼ít─ů ant savo pe─Źi┼│, bei esu valdingas ┼żmogus, mane labai sunku suprovokuoti. esu patikimas, bei atviras, niekada neu┼żsidarau savyje, jei turiu koki┼│ r┼źpe┼í─Źi┼│, juos butinai i┼ísipasakoju savo geriems draugams, arba savo Ses─Śi. Esu draugi┼íkas, bei prikolnas, kartais m─Śgstu pasity─Źioti i┼í kit┼│, da┼żniausiai jie buna draugai, bet vis─ů tai buna ne─»┼żeid┼żian─Źiai, juoko formoi. Neapken─Źiu dviveid┼żi┼│, melagi┼│, egoist┼│, bei ( ┼żiurki┼│, kaziol┼│, skundik┼│ ).

Susisiekti galite para┼í─Ś ─» skype - songokiux2.

A─Źi┼ź u┼ż demesi.

Redaguota , nario Ar┼źnas*
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3471 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...