Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vairavimo mokyklos interjieras by HugiS


HugiS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man pradejo nepatikti siuolaikinis mappinimas. Pasideda bet kokius pastatus ir pasidaro su texturom viska. Jokio objektu derinimo, no skill. Tiesiog sudedi viska lygiai ir tvarkingai, ir turi nauja darba. Uz darbo kokybe ir viska 9, taciau man asmeniskai darbas vertas 4-6. :)

Tai nauja galimybė mapingo srityje, nes per laiką tie patys objektai atsibosta, o tekstūrų keitimas yra nauja galimybė kažką tobulinti, padaryti viską įdomiau, galbūt ne taip matyto. Darbe su tekstūromis irgi reikia įdėti nemažai darbo, aišku priklausomai nuo to koks jis. Objektų derinti galbūt taip ir nebereikia, bet reikia derinti tekstūras, o tinkamas rasti irgi ne visada būna lengva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai nauja galimybė mapingo srityje, nes per laiką tie patys objektai atsibosta, o tekstūrų keitimas yra nauja galimybė kažką tobulinti, padaryti viską įdomiau, galbūt ne taip matyto. Darbe su tekstūromis irgi reikia įdėti nemažai darbo, aišku priklausomai nuo to koks jis. Objektų derinti galbūt taip ir nebereikia, bet reikia derinti tekstūras, o tinkamas rasti irgi ne visada būna lengva.

Tai taip. :) del to as nesigincyju, tiesiog sakau, kad visi ant bangos su tom savo texturom. ;) Nejaugi negalima padaryti grazaus darbo be texturu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man pradejo nepatikti siuolaikinis mappinimas. Pasideda bet kokius pastatus ir pasidaro su texturom viska. Jokio objektu derinimo, no skill. Tiesiog sudedi viska lygiai ir tvarkingai, ir turi nauja darba. Uz darbo kokybe ir viska 9, taciau man asmeniskai darbas vertas 4-6. :)

Visu pirma šis darbas ir be tekstūrų atrodo gana neprastai, kiekvieną darbą darydamas dedu objektus tokius, kurie atrodytų ir nepakeitus jų material gana neblogai, o sakai jokių objektų derinimo, patikėk, pats pradėtum tekstūrinti, suprastum ką reiškia ,,jokio derinimo'', kol surandi atitinkamas tekstūras, bandai taikyti prie grindų, bet neišeina, daug kam atrodo susimeti objektus 1 2 3 ir darbas padarytas, galbūt kažkada pats pradėsi ir suprasi ką norėjau pasakyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma šis darbas ir be tekstūrų atrodo gana neprastai, kiekvieną darbą darydamas dedu objektus tokius, kurie atrodytų ir nepakeitus jų material gana neblogai, o sakai jokių objektų derinimo, patikėk, pats pradėtum tekstūrinti, suprastum ką reiškia ,,jokio derinimo'', kol surandi atitinkamas tekstūras, bandai taikyti prie grindų, bet neišeina, daug kam atrodo susimeti objektus 1 2 3 ir darbas padarytas, galbūt kažkada pats pradėsi ir suprasi ką norėjau pasakyti...

Būtent. Ir pačiam yra buvę taip, kad tekstūras pakeisti užtruko ilgiau nei patį darbą sumapinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma šis darbas ir be tekstūrų atrodo gana neprastai, kiekvieną darbą darydamas dedu objektus tokius, kurie atrodytų ir nepakeitus jų material gana neblogai, o sakai jokių objektų derinimo, patikėk, pats pradėtum tekstūrinti, suprastum ką reiškia ,,jokio derinimo'', kol surandi atitinkamas tekstūras, bandai taikyti prie grindų, bet neišeina, daug kam atrodo susimeti objektus 1 2 3 ir darbas padarytas, galbūt kažkada pats pradėsi ir suprasi ką norėjau pasakyti...

Nedariau su texturom ir nedarysiu. Man graziai iseina ir su 0.3e objektais. to gana. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtent. Ir pačiam yra buvę taip, kad tekstūras pakeisti užtruko ilgiau nei patį darbą sumapinti.

Man taip pat būna, tuos paprastus objektus išeina sudėti daug greičiau, negu keitinėti tekstūras, bet iš jų išeina sukurti daug gražesnių darbų.

Nedariau su texturom ir nedarysiu. Man graziai iseina ir su 0.3e objektais. to gana. :)

Kad ir išeina darbai gražūs su paprastais objektais, man taip pat jie būdavo gražūs, kuriuos pats padarydavau be tekstūrų, bet su jom viskas pasikeičia ir tampa daug gražiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...