Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tai kada bus nuimtas mano IP banas?


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šnekėjau su cycles ar koks jo slapyvardis, jis sakė kad čia taip daug kam, bet vis neatblokuoja IP ban.

Norėčiau būti atblokuotas.

Taspats su įspėjimais, turiu 2 įspėjimus, nors manau esu tik nusipelnęs tik pirmojo (Antrasis įspėjimas buvo už tai kad į mano acc kažkas įsilaužė ir papostino kažkokią samp temą)

Linkas

Todėl norėčiau kad būtų ištrintas įspėjimas, nes trečias įspėjimas vartotojo užblokavimas (Jeigu tik neklystu)

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šnekėjau su cycles ar koks jo slapyvardis, jis sakė kad čia taip daug kam, bet vis neatblokuoja IP ban.

Norėčiau būti atblokuotas.

Jeigu užblokuotas reiškia buvo už ką :)

Taspats su įspėjimais, turiu 2 įspėjimus, nors manau esu tik nusipelnęs tik pirmojo (Antrasis įspėjimas buvo už tai kad į mano acc kažkas įsilaužė ir papostino kažkokią samp temą)

Kas kaltas jog slaptažodį normalų užsidėt nemokat, arba dalinat savo login`us visiems? Čia jau tavo problema. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu užblokuotas reiškia buvo už ką :)

Kas kaltas jog slaptažodį normalų užsidėt nemokat, arba dalinat savo login`us visiems? Čia jau tavo problema. :)

Vau... Kreipiuosiu į moderatorius/administratorius o ne į kritikus kurių nuomonė šioje temoje visiškai nerūpi. Išvis net nežinai situacijos jau "loji kaip šuo".

cycles, tai nieko prieš kad proxy naudosiu kol ip unban bus? + kaip dėl to įspėjimo? Yra pirmame poste apie jį.

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kartoju taip yra daug kam, IP ban saraše jūsų IP nėra, vartotojas aktyvus, kaip pats matai. Kada viskas veiks dar neaišku

Parašai jo nicka išmeta ir turi kažkurioje vietoje jo IP turi būti ir ten bus BANNED ir nuiimti turi ir nebus to iP bano

Tikiuosi būsi UnBanintas

Redaguota , nario Martt_Vercetti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...