Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ Klausimas ] Apie PS4


Flewman

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau ar paskelbė, bet žinau kad 110% jog bus. Turbūt linksma žaisti GTA su ~25 FPS.

Ant PC bent jau normaliai pažaisti bus galima :D

Svarbu galiu žaist o jūs tik per youtube seilę varvinat.....Man asmeniškai nesijaučiau ,kad mažai fps pilnai užtenka bent jau man.O aš kažin manau ar gta5 išvys pc .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PS4 niekas neaplenks. XBOX ką galiu pasakyt - konsolė kaip konsolė, bet tai valdymas prastas. Draugas turi 780 xbox ar koke ten hujne kur yra tas naujausias, ir šhūdas, dabar žadą parduoti, nes ps4 jam geriau būtų negu XBOX. tai va , mano toks nuosprendis geriau PS4 )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ziuriu visi kalba ir nesamones kalba,nei vienas turbut neturi konsoliu ps4 ar xbox one tai geriau patiletumet,nes kai paskaiciau vienas raso kad 25fps palaiko vienas dar.

Ir ta ps4 manau yra geresne konsole kodel? kad nebutina buti prisijunges prie interneto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laba, forumiečiai taigi sugalvojau nusipirkti PS4 taigi ilgai svarstau ar ji apsimoka pirkti.Įšreikškite savo nuomonė.Bučiau dėkingas.

Jei esi gameris, ir planuoji žaisti žaidimus dažnai, turi neblogos kokybės ekraną, Ir jei Tau negaila pinigų žaidimams, bei elektrai :D Tai tada pirk. Man teko susipažinti su PS4, pasakysiu taip: man geriau laptop'as arba stacionaras, nesu žaidimų fanas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskaitęs komentarus, truputį nusijuokiau, vieni sako, kad neapsimoka pirkt, kad ten yra mokamas multiplayer ? DaFakk ? Nuo kada PlayStation'e yra mokamas multiplayer ?? Kiti sako, kad geriau pirkti pc ir panašiai... Blemba, žmogus nori kaip supratau žaisti žaidimus, nes nėra kito reikalo pirkti ŽAIDIMŲ konsolės, konsolėse gali negalvoti apie jokius reikalavimus ir panašiai... Žodžiu rekomenduoju šeip pirkt jeigu įperki, nes ji tikrai gan brangi, kiek mačiau 1700 ~ LT ar aš neteisus tiksliai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradesiu nuo pradziu.

PS3 online yra nemokamas, t.y. PS Plus nera butinas. PS4 online yra mokamas, t.y. PS Plus privalomas, norint zaist online.

Kas liecia pasirinkima, PS4 visa galva perlipa XO, tiek hardware, tiek software, tiek zaidimu prasme. Detaliau:

PS4 upscale'ina 1080p, XO 720p.

XO w8 interface'as labai bugovas ir tiesiogine prasme dauned.

Apie zaidimus isvis kalbos nera. XO teturi vieninteli Forza, del kurio verta turet konsole. PS4 ekskliuzyvai perspjauna XO ekskliuzyvus. Jau nekalbu apie iseinancius ekskliuzyvus per ateinancius metus.

Milziniskas skirtumas tarp konsoliu developer'iu, PS4 turi zymiai daugiau dev'u dirbanciu ties naujais zaidimais, ko negali pasakyt apie XO.

Zaidimu stabilumas ir optimizavimas ant konsoliu yra konkreciai geresnis. PC tegauna levus port'us, neskaitant keliu tikrai geru port'u, kurie ypac reti.

Kas liecia PC vs. Consoles, tai zaidimu prasme, konsoles laimi.

Dabar tiems isminciams, kurie isivaizduoja lost 60fps zaidimus ant PC:

Suvokite tai, kad 1080p/60fps ant PC be minimum 4000lt galit pamirst, kas liecia aukstus grafikos nustatymus.

Tad, darant isvadas, jeigu jusu tikslas grynai tik zaidimai, tada konsole ir perki.

Visa savo nuomone remiu turedamas high-end PC, kuris ir be problemu susitvarko su 1080p/60fps auksciausiais nustatymais. Taip pat PS1, PS2, PS3, PS4 bei X360.

Redaguota , nario Bliuzas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

PS4 Yra galingesnis už Xbox One ir pranašesnis.. Jis nors žaidimams palaiko 1080P O xbox one nepalaiko. Poto PS4 turi 8GB ram DDR5 O xbox one 8GB ram DDR3. Xbox one manau tik vienu savo daiktu pranašesnis.. Kinectu nes playstation kamera nedaro didelio įspudžio ir komandu nėra daug. Tikriausiai todėl, nes xbox one investavo daug daugiau i kinecta negu ps4 i ps4 kamera tad tikrai pritariu tau pirkt PS4 as pats kaiptik ruošiuos ji pirkti rudeni laukt kol kainos nukris. ir siūskis iš Ebay.com mačiau už 399 Dolerius standart edition

SU atsiuntimu išeis nežinau tikslei tarp 1000- 1400 tikrai pigiau nei lietuvoj už 1700. Nors teks ilgiau palaukt kol pas tave atkeliaus. Mano nuomonė yra tokia Tu susidaryk savaja ;) Sėkmės tada tikrai siūlau pirkt ir jei nusipirksi nepasigailėsi nes žaidžiau su ps4 pas savo draugą ir man paliko labai didelį įspudį Grafikos oohhh.... Tiesiog Siūlau pirkti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...