Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keli klausimai muhobby.lt zaidejams


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi as visai neseniai pradejau zaisti MuHobby.lt serveri ir nelabia daug ka suprantu :D tai noreciau jusu paklausti kai kuriu klausimu gal jus man padesit geriau zaisti si zaidima,atsilyginsiu daug +REP.

1.Kaip rasyti i chat'a,kaip rasyti kaskokia komanda?

2.Kaip pardavineti daiktus?

3.Kaip pirkt daiktus uz ZEN?

4.Ka daryti su Silver Medal?

Dar karta kartoju atsilyginsiu "DAUG!" +REP!

Redaguota , nario Mind
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki taigi as visai neseniai pradejau zaisti MuHobby.lt serveri ir nelabia daug ka suprantu :D tai noreciau jusu paklausti kai kuriu klausimu gal jus man padesit geriau zaisti si zaidima,atsilyginsiu daug +REP.

1.Kaip rasyti i chat'a,kaip rasyti kaskokia komanda?

2.Kaip pardavineti daiktus?

3.Kaip pirkt daiktus uz ZEN?

Dar karta kartoju atsilyginsiu "DAUG!" +REP!

1. Jeigu nori parašyti tiesiog paprastą žinutę, tai spaudi Enter ir tau turėtų išmesti langelį kur gali įrašyti savo žinutę, dar kartą paspaudus Enter, žinutė bus išsiunčiama ir matoma tiems, kurie yra netoli tavęs.

* Jeigu nori parašyti masinę žinutę turi turėti 300lvl ir 1kk Zen, norint parašyti tokią žinutę spaudi Enter ir parašai:

/ad Sveiki, parduodu super staffa +15.

2. Jeigu nori parduoti žmogui daiktą, tai tada prieini prie to žmogaus, užvedi ant jo pelytę ir parašai /trade. Į atidarytą lentelę įmeti iš savo Inventoriaus itemus, o kitas žmogus savo ir spaudi patvirtinti (O) ženklą arba (X), jeigu nori atmesti. Daiktus gali parduoti ir į parduotuvę, bet neapsimoka nes gausi tik centus, palyginius už kiek gali parduoti kitiems.

3. Taip pat kaip rašiau aukščiau, tik vietoj dedant tau į lentelę kažkokius tai itemus reikia įrašyti Zen sumą, kurios prašo žmogus už Itemus ir paspausti (O). Arba nueini į parduotuvę ir norimą įtemą tempi iš lentelės įsavo Inventorių arba tieisiog paspaudi ant pačio itemo ir jis tau nusiperka. Būtina turėti inventuryje tiek Zen kiek kainuoja pats itemas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Jeigu nori parašyti tiesiog paprastą žinutę, tai spaudi Enter ir tau turėtų išmesti langelį kur gali įrašyti savo žinutę, dar kartą paspaudus Enter, žinutė bus išsiunčiama ir matoma tiems, kurie yra netoli tavęs.

* Jeigu nori parašyti masinę žinutę turi turėti 300lvl ir 1kk Zen, norint parašyti tokią žinutę spaudi Enter ir parašai:

/ad Sveiki, parduodu super staffa +15.

2. Jeigu nori parduoti žmogui daiktą, tai tada prieini prie to žmogaus, užvedi ant jo pelytę ir parašai /trade. Į atidarytą lentelę įmeti iš savo Inventoriaus itemus, o kitas žmogus savo ir spaudi patvirtinti (O) ženklą arba (X), jeigu nori atmesti. Daiktus gali parduoti ir į parduotuvę, bet neapsimoka nes gausi tik centus, palyginius už kiek gali parduoti kitiems.

3. Taip pat kaip rašiau aukščiau, tik vietoj dedant tau į lentelę kažkokius tai itemus reikia įrašyti Zen sumą, kurios prašo žmogus už Itemus ir paspausti (O). Arba nueini į parduotuvę ir norimą įtemą tempi iš lentelės įsavo Inventorių arba tieisiog paspaudi ant pačio itemo ir jis tau nusiperka. Būtina turėti inventuryje tiek Zen kiek kainuoja pats itemas.

O kur man rast kaskokia parduotuve aitu pavizdizui nusitelinus ja rast kaskur?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kur man rast kaskokia parduotuve aitu pavizdizui nusitelinus ja rast kaskur?

Pačiame pirmame mieste būna, pavadinimu "Lorencia" į viršų paeik kur fontanas yra, pastatas panašus į "barą" ir ten gali nusipirkti, aplinkui ją yra dar kitų parduotuvių, ten kalvis ir panašiai, priklauso kokia tavo klasė ten. Taip pat gali nusipirkti nusiteleportavęs į kitą miestą "Davias", į chatą įrašydamas

/move davias

O dėl to Silver medalio, tai kai gauni jį, išmesk iš inventoriaus ant žemės ir tau išdropins kažkokį tai įtemą, random būdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki taigi as visai neseniai pradejau zaisti MuHobby.lt serveri ir nelabia daug ka suprantu :D tai noreciau jusu paklausti kai kuriu klausimu gal jus man padesit geriau zaisti si zaidima,atsilyginsiu daug +REP.

1.Kaip rasyti i chat'a,kaip rasyti kaskokia komanda?

2.Kaip pardavineti daiktus?

3.Kaip pirkt daiktus uz ZEN?

4.Ka daryti su Silver Medal?

Dar karta kartoju atsilyginsiu "DA

UG!" +REP!

1. /post arba /ad

2. Siulai pirkti per /post , pvz .: /post Sell DRG rrdd +13 set - lor baras , ir tada pasiūlo trade

3. Juos gali pirkti iš NPC ( shopų ) , bet jie yra prasti.

4. Dropinti ant žemės ir iškris kitas galbūt vertingas daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na viskas pats isiprendziau del tu parduotuviu :D Tiesiog man reikejo buti 1 serveri nes 2 nebuvo galima pirkt/parduot tai dabar parasysiu kas gaus daugiausiai +REP o kas maziausiai :)

CAGsolution - gaus daugiausiai nes jis man daugiausiai padejo

France - gaus tik 1 REP nes tik su vienu klausimu padeo

cycles - neperdaugiausiai nes jau man buvo padejas CAGsolution bet vistiek gausi nes bandei padet :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki dar karta taigi man iskylo keli klausimai del 3 iteam nelabai suprantu ka su jais daryt? tiesiog pagalvojau kam man tersti foruma tai parasiau i ta pacia tema tai parasysiu su kokiais iteam as nesuprantu ka daryt taigi

1.Su Devil Key's +4 nes taskiausi biski ir gavau 2 key ir nelabai suprantu ka daryt su jais.

2.Jewel Of Chaos su kai kuriais jewel'iais jau supratau ka daryt be su situo niekaip.

3.Ir dar su Scroll Of Archangel +4 bunu tokius daznai gaunu ir ne vien +4 ir kitokius tai gal pasakysit ka daryt su sitais iteam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Sveiki dar karta taigi man iskylo keli klausimai del 3 iteam nelabai suprantu ka su jais daryt? tiesiog pagalvojau kam man tersti foruma tai parasiau i ta pacia tema tai parasysiu su kokiais iteam as nesuprantu ka daryt taigi

1.Su Devil Key's +4 nes taskiausi biski ir gavau 2 key ir nelabai suprantu ka daryt su jais.

2.Jewel Of Chaos su kai kuriais jewel'iais jau supratau ka daryt be su situo niekaip.

3.Ir dar su Scroll Of Archangel +4 bunu tokius daznai gaunu ir ne vien +4 ir kitokius tai gal pasakysit ka daryt su sitais iteam?

chaos ir feather(plunksna) ar kaip ji ten,gali gamintis wingus. (sparnus) idedi i goblinus ir gaminiesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...