Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Klausimas,kokio tipo minecraft serveri kurti ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3822 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

30 balsai

  1. 1. Kokio tipo minecraft serveri kurti ?

    • PVP/Faction
      10
    • Survival
      20


Recommended Posts

Sveiki,taigi nusprendžiau jog laikas man mesti viska kas susija su sa-mp ir išmėginti kažką naujo ir va labai manę sudomino minecraft,ir norėčiau su vienum žmogumi kurti minecraft projekta,tik nežinau kokio tipo serveri kurti ar PVP/Faction ar Survival ?

Taigi norėčiau jog prabalsuotumėte,o jeigu turit kokiu kitu pasiūlymu rašykit į komentarus.

Ačiū :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekurk nei vieno iš šitų, nes sukursi eilinį šūdservį manau, žiūrėkis tokių modų, kurių dar nėra Lietuvoje.

Hmm,bet aš pasiryžęs į projektą investuoti gan nemažai,nes pirksiu ir domeną ir visa kita,o dėl to eilinio šudserverio tai ką žinau daugeliui tie kas kuria minecraft serverius yra 10-13 metų, nes tokiu metų kaip ir populiaru yra nieko negalvot nusiperki hosta paleidi ir viskas,bet man yra 15 metų ir prieš kažką darant gerai apgalvoju,esmė tame kad jei viska kursi pasitelkus galva ir nedarysi laikinu sprendimu viskas išsispres į gerąja puse.Tai va, o aš pasiruošes veikti rimtai.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aš manau kad kurk tu Survival/Pvp. Bet išskirtinį!!!Ne kaip visi šūdserviai... :) Dėk savo pluginus, kelk iš interneto. :)

Sėkmės kuriant. :)

Gal ir neblogai tik nežinau ar derinsis ten Survival su tuo PVP, šeip nemėgstu pluginu iš interneto,geriau turėti kažka savo įdomaus sukurto :P

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,taigi nusprendžiau jog laikas man mesti viska kas susija su sa-mp ir išmėginti kažką naujo ir va labai manę sudomino minecraft,ir norėčiau su vienum žmogumi kurti minecraft projekta,tik nežinau kokio tipo serveri kurti ar PVP/Faction ar Survival ?

Taigi norėčiau jog prabalsuotumėte,o jeigu turit kokiu kitu pasiūlymu rašykit į komentarus.

Ačiū :)

Manau bandyk sukurti kažka unikalaus nes unikalių serverių lietuvoje nėra labai daug :) Redaguota , nario ProLighT
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3822 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...