Peršokti į turinį

Kompo tvėrimas, padėkit


SkyArt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3825 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki, artėja gimtadienis ir planuoju gaut pinigų šiek tiek :D Ir laukiu jūsų pagalbos. Ant kompiuterių tvėrimų esu žalias tik žinau, kad tvert kompą pačiam apsimoka negu pirkt jau sutvertą. Taigi prašau jūsų pagalbos atsiūskit dalis + monitoriu kad eitų sutvert gerą, bet nebrangų kompą. Kaina iki 1500lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tverdamas sutaupysi ~100LT. jau geriau pasitaupyk ta 100lt ir nusipirk profesionalų rinktą kompiuteri... dar nusipirksi ramu per daug arba ne tokius, papildomai vargo apturesi ir islaidu gal :)

Ir nupirksi šūdo gabalą surinktą. :). Nepateriu pirkti surinktu kompų, nes tai šūdo krūvą, iš garantinio remonto neišlisį.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir nupirksi šūdo gabalą surinktą. :). Nepateriu pirkti surinktu kompų, nes tai šūdo krūvą, iš garantinio remonto neišlisį.

Tu kvailas tikriausiai? Draugas susirinkias kompąd alimis, aš pats irgi susirinkęs , nei karto neteko lankytos pas garantinį. Komponuoti dalis reik mokėti ir nieko nebus... Ir sutaupysi tikrai ne 100lt, o minimum 300-400lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu kvailas tikriausiai? Draugas susirinkias kompąd alimis, aš pats irgi susirinkęs , nei karto neteko lankytos pas garantinį. Komponuoti dalis reik mokėti ir nieko nebus... Ir sutaupysi tikrai ne 100lt, o minimum 300-400lt

TIkriausiai tu kvailas.. Perskaityk dar karta ką aš parašiau vaikinuk. Aš aiškiai parašiau, kad surinktu kompų iš pardafkės nevėrta pirkti, nes neišlisi iš garantinio.... Pizdiec, skaitytojas didysis. Eik mokyklą palankyk, o poto man protą pisk .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3825 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...