Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

McLT.LT Naujas MineCraft Serveris !


guzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3823 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

McLT.LT

Serverio INFO:

Tipas: Survival/PvP

Webas: Kuriamas(Jau greitai)

Savininkas: Inevy (Arnas)

Skype: batonas3000

IP: s3.justhost.lt:22002

Sveiki visi !!

Aprašysiu servei ir jo atsiradima.

Dabar skaitot ir galvojat ir vėl vienadieninis serveris. Galiu pasakyti jus klistate. Kodel ? Ogi todėl nes musu Administracija stengiasi ir labai ilgai sėdi prie serverio ir tvarko ji. Serveris startavo vakar BETA Versijoje. Aš esu veinas iš Savininku, manes prašė kad daug neaprašyčiau serverio nes bus paskui neįdomu kai viska žinosit. O mes norim jūs itikint kad tai ne vienadieninis serveris kaip dabar trubut galvojat.

:)

O serveris atsirado taip......

Aš neturėdimas ka veikti, sumaniau kad reiktu kažka pakurti tai atsisiunčiau paprasta CraftBukkit ir pradėjau daryti visokias nesamonės kroviau pluginus lietuvinau juos ir tvarkiau. Ir gan gerai pavyko. Ir sumaniau kad reiktu paleisti ji ir sukurti Projekta. Galiu pasakyti kad šiom dienom isai yra nedabaigtas, tesiog paleistas ant Betos Versijos. Bet mes kviečiame žmonės prisijungti prie mūsų.

Kodėl verta užsukti ???

Iš savo pusės galiu pasakyti kad Administracija Aktyvi, visada padeda visais klausimais.

Serveri atnaujina kiekviena diena.

Štai tiek galiu papasokoti apie serveri

:)

Užsukit 12:00 Drop Party

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spawna nugrioviai tai mažiau čytink perestukinai. Lievas nubodu, savininkai vaikai. Nejuokink voveraičiu, vakai tu nors žinai kiek man metu ? Nieko tu nežinai nes nemoki žaisti Survival nes tau tik viska duoti reikia.

Webas:

Kuriamas(Jau greitai)

jei kuriamas geriau nė nerašyk, nes ~70% Žmonių taip ir nesukuria web... geriau, kai sukursi tuomet pridėk web'ą.

P.S serveris atrodo nekaip ;/ Čia mano nuomonė, Sekmės!

Kita karta nerašysiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3823 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...