Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Tema panaikinta! Ištrinkite!


TheGiedriuxXx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3797 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nusiviliau šituo serveriu vien dėl to, kad prieš savaite ar kelias dienas visalaiką dossino Justmc.lt projektą.

Kaip įvėjau į serverį, ir pasakiau kodėl dossini serverį. Mane užbannino iškarto, reason: Mano brolis dossino, ne aš.

Bet, vistiek prisidėjai prie šitos veiklos drauguži ;P.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusiviliau šituo serveriu vien dėl to, kad prieš savaite ar kelias dienas visalaiką dossino Justmc.lt projektą.

Kaip įvėjau į serverį, ir pasakiau kodėl dossini serverį. Mane užbannino iškarto, reason: Mano brolis dossino, ne aš.

Bet, vistiek prisidėjai prie šitos veiklos drauguži ;P.

Taip pripažystu aš ddosinau , bet su quplu isiaiškinome , nes pas mane leisdavo irgi bot'us tai galima sakyti kaip ir atsilyginę.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Žmonės patarčiau, nei neiti į šita serverį [HardMC] ten visi žaidžiantys yra nevykeliai ne visi nevykeliai, bet daugiausia serverio yra nevykelių.
P.S Nedas kopina viską nuo kitų projektų, kad taptu populiariausias jam rūpi, tik žaidėjų skaičius, o ne serverio kokybė..
Ant serverio nesinori labai varyt, nes Nedo gaila man.

Redaguota , nario Giedrius`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sugalvojo kažkokį Extreme kurtį graudus esi ir galiu pasakyti jeigu nesugebi palikti ramybeje temos ir nevaryti ant serverio kurį palikai tai tik įrodo , kad esi vaikas ;)

Aš žmonėms pranešu, kad geriau neprasidėti su tokiais, kaip tu. Dabar pradėsi vaiku vadinti, dėl to, kad serveris tavo nežlugtu ane ? Pasakiau tiesa per skype, kad kaponi nuo serverių kitų, tai susigėdinai ir nieko neatrašiai ir užblokinai.

Redaguota , nario Giedrius`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš išmečiau tu gal parūkęs *Myliu SuperGames.lt* žolytės ? Aš išmečiau nes siunti savo tas reklamas apie savo kanalą.

Gali nemeluoti žmonėms, kad pats išmetiai mane aš pats savo noru išėjau iš projekto, nes buvo lievas, o aš norėjau kažko naujo sukurti HardMC serveryje, bet tu *Myliu SuperGames.lt* bijai prarasti žaidėjų kuriems patinka žaisti tokiam serveryje, bet būtu atėje žymiai daugiau protingesnių.. Krč su Nedu geriau neprasidėti pvž apgaudinėji žmones, kad duosiu Prižiurėtojus, bet ignoruoji ir neduodi. Esi tiesiog paskutinis sukčius ir viskas. O dėl kanalo seniai aš jį nebe reklamuoju. Beto Nedai, kaip tau nėra gėda kopinti visko ? Kopini Motd, spawn'us siunti, nueina į kitą serverį ir pažiūri kas ten gero su pluginais ir nukopini tuos dalykus. Gi žinau Nedai manęs neapgausi su savo nesamonėm kitus gali apgauti. Dabar pradėsi sakyti, kad taip nėra. Galiu daug pasakoti apie savo charakterį. Galiu pasakyti jei ne aš, tai serveryje būtu daugiausia 50 žmonių. Ir žadu juos susigražinti, tai neapsiverk, kad žlugsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai pritariu Giedriui. Jau ne pirmas kartas kaip map siūstas iš interneto... Šiam serve žaidžia jauniausieji žaidėjai kuriems nuo 8 iki 10 metų. Retas atsiranda kuriam būnant 11-14 vis dar įdomu turėt belekiek max itemų ir t.t. Nelinkiu nei blogo, nei gero tam serveriui tiesiog į jį atėjus viskas paaiškėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Monrael suprantu tave , bet dauguma populiarių serverių spawn'us siunčiasi , o ne statosi po WIPE bandysime daryti savo spawn'us ir atgaivinti ekonomika mūsų serveryje.

Redaguota , nario ProLighT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Monrael taigi tai mano projektas aš ji sukūriau ir tu negali aiškinti ką man daryti nepatinka neeik neverčiu tai kam ji nulaužineti ir panašiai taigi niekam blogo nelinkiu jeigu kitiems patinka mano serveris jus nieko padaryti negalite nebent bandyti nulaužti ir gadintis reputacija..

Niekas tau neaiskina ,daugelis tau tiesiog nori padeti patarti..Tu klausai tik vaiku paklausyk protingesnio zmogaus .Nekopijuok sukurk kaska naujo ir suzybesi.

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas tau neaiskina ,daugelis tau tiesiog nori padeti patarti..Tu klausai tik vaiku paklausyk protingesnio zmogaus .Nekopijuok sukurk kaska naujo ir suzybesi.

Su tavimi visiškai sutinku , bet dėl spawn'o ar bent kuriame populiareme serverį yra spawn'as statytas savo rankomis , o del Giedriaus tai net graudu darosi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali nemeluoti žmonėms, kad pats išmetiai mane aš pats savo noru išėjau iš projekto, nes buvo lievas, o aš norėjau kažko naujo sukurti HardMC serveryje, bet tu *Myliu SuperGames.lt* bijai prarasti žaidėjų kuriems patinka žaisti tokiam serveryje, bet būtu atėje žymiai daugiau protingesnių.. Krč su Nedu geriau neprasidėti pvž apgaudinėji žmones, kad duosiu Prižiurėtojus, bet ignoruoji ir neduodi. Esi tiesiog paskutinis sukčius ir viskas. O dėl kanalo seniai aš jį nebe reklamuoju. Beto Nedai, kaip tau nėra gėda kopinti visko ? Kopini Motd, spawn'us siunti, nueina į kitą serverį ir pažiūri kas ten gero su pluginais ir nukopini tuos dalykus. Gi žinau Nedai manęs neapgausi su savo nesamonėm kitus gali apgauti. Dabar pradėsi sakyti, kad taip nėra. Galiu daug pasakoti apie savo charakterį. Galiu pasakyti jei ne aš, tai serveryje būtu daugiausia 50 žmonių. Ir žadu juos susigražinti, tai neapsiverk, kad žlugsi.

O už šita neatleisiu žlugsiu ? Tas žlugimas bus kartu su tavo serveriu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3797 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...