Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

StayAlive-RPG/FACTIONS/EPICBOSS/INFECTED!


Evaldexs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3828 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

StayAlive

Istorija!

Viskas prasidėjo saulėta minecraft rytą. Kai žmonės dirbo,tvarkėsi namus,medžiojo gyvulius. Bet ta diena buvo ne, bet kokia o ji buvo lemtinga. Todėl nes iš dangaus nukrito milžiniškas meteoritas! tiesiai į žmonių kaimą. Žmonės pradėjo panikuoti nebežinojo ką daryti kai staiga vienas iš jų priėjo prie milžiniško meteorito ir jį palietė. Tas palietimas buvo baisiausia klaida jo gyvenime, nes meteoritas jį pavertė baisiu,siaubingu zombiu kuris nešė infekcija visiems kam jis įkandą!. Po kiek laiko pusė minecraft žmonių buvo susargdinti šia infekcija, bet puse ne ir tik du žmonės tesu gebėjo šia infekcija išsisaiškinti tai buvo du jauni vyrai TadzixLTU(Evaldas) ir LiveTrox(Edvinas). Jie šią infekcija pavadino "Zombezija" kuri yra ne šiaip kokia nors liga, bet nuo kuriuos žmogus virsta baisiu padaru ir ieškosi naujos aukos alkiui nuraminti. Taigi po kelių mėnesių iš dangaus nukrito neatpažįstamas erdvėlaivis iš kurio išlipo penki neregėtos galios kariai ZombieKing, SkeletonKing, Ultimate Sword Master, World Eater, World Destroyer. Jie buvo pasiruošę sunaikinti šį pasaulį ir tik tu vienas gali juos sustabdyti! Atvykęs į žaidimą ir juos nugalėjęs, tad nieko nelaukęs ateik pas mus! Mums reikia tavęs!

Serverio Informacija!

Serverio pavadinimas: StayAlive

Serverio versija: Pokolkas bus ant 1.6.4, bet po kiek laiko atsinaujinsime į 1.7.2

Serverio talpa: 20

Serverio ip: Dar kuriamas

Serverio Darbų Informacija!

Map: 80%

Permissions: 70%

Plugins: 60%

Web: Po kol kas nekuriamas

Apie Infected Plugina!

Taigi Infected pluginas yra skirtas pramogai. Parašę komandą /inf join map pavadinimas jūs prisijunksite pire žaidimo ir galėsite jame žaisti. Šio žaidimo esmė išlikti kuo ilgiau ir nužudyti kuo daugiau zombiu(Infectintu žmonių). Žaidimas pats atsirinks kas bus pirmieji užkrestieji žmonės kurie jus bandys nuzudytį, kad taptumėte zombiais ir plėstumėte infekcija.

Tai viskas ką norėjau apie šį serverį pranešti! IKI

:taika:

Redaguota , nario Evaldexs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na visi turi savo nuomne, dėl jūsų nuomones nepykstu, bet paiurėčiau kokį jūs gerą servery sukurtumėte... (Atsiprašau už tokius žodžius: Manau jūs sukurtumėte PAPRASTA VANNILA SERVERY KURIS NETURĖTŲ PLUGINU IR DB SMERKIATE VISUS ANE ŠŪSTRUS VAIDINAME O ESATE BYBIO VERTI DEBILAI! ;) )

Redaguota , nario Evaldexs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visi turi savo nuomne, dėl jūsų nuomones nepykstu, bet paiurėčiau kokį jūs gerą servery sukurtumėte... (Atsiprašau už tokius žodžius: Manau jūs sukurtumėte PAPRASTA VANNILA SERVERY KURIS NETURĖTŲ PLUGINU IR DB SMERKIATE VISUS ANE ŠŪSTRUS VAIDINAME O ESATE BYBIO VERTI DEBILAI! ;) )

1. Išmok rašyt.

2. Paauk.

3. Pažėk į savo šeimą, ar jie nėra ,,BYBIO VERTI DEBILAI"

4. Čia šūdservis.

5. Baigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ble ble... iškart prie šeimos kabinies, jeigu stumi ant jo tai stumk ant jo o ne ant šeimos, pridurake ble.

Atėjo kiečiausias vyras.. :D :D

Bėje, nestumiu ant jo šeimos, tik sakau lopeli tu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atėjo kiečiausias vyras.. :D :D

Bėje, nestumiu ant jo šeimos, tik sakau lopeli tu :)

Cituoju - pažėk į savo šeimą, ir pagalvok ar jie ne bybio verti debilai. Jeigu čia tau neįžeidimas tada tu totalus atsilikelis.

Aš ne kiečiausias ir aš dar ne vyras, aš esu vaikas toks pat kaip ir tu taip, kad xujarink paverkt į kampą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju - pažėk į savo šeimą, ir pagalvok ar jie ne bybio verti debilai. Jeigu čia tau neįžeidimas tada tu totalus atsilikelis.

Aš ne kiečiausias ir aš dar ne vyras, aš esu vaikas toks pat kaip ir tu taip, kad xujarink paverkt į kampą.

Priversk tu manim ten xujarint pupuliuk ;*

nei mano šeima nėra atsilikeliai ir aš pats.

o ne kaip tavo šeimynelė (jeigu dar turi tokia)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priversk tu manim ten xujarint pupuliuk ;*

nei mano šeima nėra atsilikeliai ir aš pats.

o ne kaip tavo šeimynelė (jeigu dar turi tokia)

apie tavo šeima nei žodžio nesakiau gėjukšti, mano šeimos tu net nepažysti taip, kad net negali apie juos čia kažka bazarint. Dabar jau tikrai įsitikau, kad esi *Myliu SuperGames.lt*.

Baigiu šį konfliką, nes matau su tavim čia nieko gero neįšeis. Jeigu noresi dar kanors parašyt tai rašyk į pm, skype pakalbesim arba ts.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visi turi savo nuomne, dėl jūsų nuomones nepykstu, bet paiurėčiau kokį jūs gerą servery sukurtumėte... (Atsiprašau už tokius žodžius: Manau jūs sukurtumėte PAPRASTA VANNILA SERVERY KURIS NETURĖTŲ PLUGINU IR DB SMERKIATE VISUS ANE ŠŪSTRUS VAIDINAME O ESATE BYBIO VERTI DEBILAI! ;) )

Sukurčiau ir 100x geresni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priversk tu manim ten xujarint pupuliuk ;*

nei mano šeima nėra atsilikeliai ir aš pats.

o ne kaip tavo šeimynelė (jeigu dar turi tokia)

Tu *Myliu SuperGames.lt** vaikas gali pridusti,uzpisi zinok tu cia visus sudservis pusk i kitus forumus ir isiverk jai tu *Myliu SuperGames.lt* stumi ant kitu tevu tai zinok ant taves toi as pastumsiu. O jai ce tu toks kietas lietuviu mokytojas, pamokyk kitus rasyti. Blogini tik savo reputacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi moka pasakyti, jog geresnis sukurčiau, tad laukiu kol sukursi ir pasižiurėsiu :). Db atsakau tam AcnoFan šiaip ten rašiau su klaidom ir tai žinau, nes mane ištikro erzian tokie vaikai (gal 8-9 o gal 11 metų) kurie tik ir eina per temas ir sako "ŠUDSERVIS KAŽKOKS KRČ", bei tave priskirčiau prie jų irgi. Tad jeigu nepatinka srw aprašymas ar įdėja parašyk taip: "Na srw nelabai man atrodo įdomus gausis, bet vistiek sėkmės" O ne iš karto ŠUDSERVIs ar kitaip. Bei dar vienas dalykas jeigu tu stumi ant manęs tai ir stumk ant manęs o ne ant mano šeimos kurios net nežinai,nepažysti. Baigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi moka pasakyti, jog geresnis sukurčiau, tad laukiu kol sukursi ir pasižiurėsiu :). Db atsakau tam AcnoFan šiaip ten rašiau su klaidom ir tai žinau, nes mane ištikro erzian tokie vaikai (gal 8-9 o gal 11 metų) kurie tik ir eina per temas ir sako "ŠUDSERVIS KAŽKOKS KRČ", bei tave priskirčiau prie jų irgi. Tad jeigu nepatinka srw aprašymas ar įdėja parašyk taip: "Na srw nelabai man atrodo įdomus gausis, bet vistiek sėkmės" O ne iš karto ŠUDSERVIs ar kitaip. Bei dar vienas dalykas jeigu tu stumi ant manęs tai ir stumk ant manęs o ne ant mano šeimos kurios net nežinai,nepažysti. Baigiau.

Kada jūs suprasit jog nešūdservio nesukursit kol naudosit vien kitų žmoniu darbus(pluginus) ir neturėsit unikaliu idėjų vien tik visų kuriama pvp factions...

Redaguota , nario Zmogus'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3828 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...