Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

delete


Jasna

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3838 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pažaidžiau kokį pusvalandį.

Šiaip tai ką galiu pasakyt. Yra tokia serverių kategorija: vadinas jie "šūdserviai". Bet čia jau visai kitas lygis :D

2 adminai, vienas duoda item, kitas atimineja savo nuoziura :D Meto į tave fireballs, tnt sprogdina, kai prie lavos kasinejies.

Spawn mažesnis už mano namą :Dnuoroda

Patinka man kartais pasižvalgyti į naujienas, bet hebra.. Nejaugi jūs rimtai? :D Turėčiau pykti turbūt, bet jau tokia neviltis serveryje, kad net juokas ima iš tiesų :D

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažaidžiau kokį pusvalandį.

Šiaip tai ką galiu pasakyt. Yra tokia serverių kategorija: vadinas jie "šūdserviai". Bet čia jau visai kitas lygis :D

2 adminai, vienas duoda item, kitas atimineja savo nuoziura :D Meto į tave fireballs, tnt sprogdina, kai prie lavos kasinejies.

Spawn mažesnis už mano namą :Dnuoroda

Patinka man kartais pasižvalgyti į naujienas, bet hebra.. Nejaugi jūs rimtai? :D Turėčiau pykti turbūt, bet jau tokia neviltis serveryje, kad net juokas ima iš tiesų :D

Su tokiais aprašymais galėtum būti lietuviškų serverių kritikas/apžvalgininkas. :D

Fun fact Paulito91 postas didesnis negu šio serverio aprašymas.

Redaguota , nario Spookas
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3838 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...