Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"The village of MARTA" // MineCraft statinys


Sensejus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turi talentą, tik reiktų daugiau su juo padirbėti. Puikiai suderinta spalvų paletė, bei gerai padirbėta ties smulkesnėmis detalėmis, bet yra ir šiokių tokių klaidų. Taigi, visų pirma, per daug palikta tusčios vietos, ją reikėtų užpildyti medžiais, krūmais, ar kitais smulkiais gamtos objektais, tai pat tiktų įvairūs žibintai, kokie nors apgriuvę objektai ir t.t., tada visi keliai, prieplaukos ir sakyčiau namų stogai yra labai platūs ir labai vienodi, nuobodoki, jei jau jie platūs, tai ant jų turi kažkas būti, tai pat nemažai iš esmės kvadratinių objektų, kas irgi yra nelabai gerai, prie namų galima prijungti kaip ir kokius priestatus, ar aplamai kitus pastatus ir pnš, jog to išvengti, pilies siena per daug aukšta, per daug stati ir per daug vienoda ir tai pogi kvadratinė, mano galva išvis ji nereikalinga, arba ją reikia visiškai perdirbti, na tai tokie mano pastebėjimai iš statymo pusės, matosi jog turi talentą ir jį vystai, taip ir toliau... Tai pat, paveiksliukai..., jie apdirbti, bet tikrai prastai, kas tik pablogina situacija - tagas labai išsiskiria ir žvilgsnis krypstą būtent į jį, o ne į patį vaizdą, o daugiau kaip ir kokių spec. efektų nėra, tad jau geriau išvis jų neapdirbt, negu taip bjauriai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turi talentą, tik reiktų daugiau su juo padirbėti. Puikiai suderinta spalvų paletė, bei gerai padirbėta ties smulkesnėmis detalėmis, bet yra ir šiokių tokių klaidų. Taigi, visų pirma, per daug palikta tusčios vietos, ją reikėtų užpildyti medžiais, krūmais, ar kitais smulkiais gamtos objektais, tai pat tiktų įvairūs žibintai, kokie nors apgriuvę objektai ir t.t., tada visi keliai, prieplaukos ir sakyčiau namų stogai yra labai platūs ir labai vienodi, nuobodoki, jei jau jie platūs, tai ant jų turi kažkas būti, tai pat nemažai iš esmės kvadratinių objektų, kas irgi yra nelabai gerai, prie namų galima prijungti kaip ir kokius priestatus, ar aplamai kitus pastatus ir pnš, jog to išvengti, pilies siena per daug aukšta, per daug stati ir per daug vienoda ir tai pogi kvadratinė, mano galva išvis ji nereikalinga, arba ją reikia visiškai perdirbti, na tai tokie mano pastebėjimai iš statymo pusės, matosi jog turi talentą ir jį vystai, taip ir toliau... Tai pat, paveiksliukai..., jie apdirbti, bet tikrai prastai, kas tik pablogina situacija - tagas labai išsiskiria ir žvilgsnis krypstą būtent į jį, o ne į patį vaizdą, o daugiau kaip ir kokių spec. efektų nėra, tad jau geriau išvis jų neapdirbt, negu taip bjauriai...

Ačiū.

Nesupyk, turbūt aš nesupratau ką tu norėjai pasakyti apie tą sieną. Galbūt tu rašei tai perkeltine prasme, tačiau aš nelabai pagavau ką tu nori pasakyti. Taipat dėkoju už rišlią kritiką bei patarimus kurių aš tikrai laikysiuosi.

pilies siena per daug aukšta, per daug stati ir per daug vienoda ir tai pogi kvadratinė, mano galva išvis ji nereikalinga, arba ją reikia visiškai perdirbti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kelios minutės po to kai paskelbei temą į AŽ gavau temos linką ir maždaug "Paskelbk verdiktą"... Neprisiverčiau peržiūrėt, bet galiu pasakyti, jog turi užuomazgų, ties kuriomis galima dirbti, bet tai toli gražus netobula ir neprofesionalu.

Patiko temos pateikimas, šis yra gana estetiškas ir sterilus, nieko netrūksta - nei pridėti, nei atimti.

Toliau.. Labai nepatiko temos aprašymas, nurodyti darbo laiką ar valandų kiekį praleistą prie darbo yra juokinga ir toli gražu vaikiška. Pateikdamas darbą turi būti užtikrintas, jog padarei taip, kaip galėjai. Todėl nepridėk visokių netinkamų galūnių.

Kitas aspektas ties aprašymu tai tos uodegos prie nuotraukų, viskas būtų ok, bet turiu pasiūlymų kaip galima būtų viską padaryti geriau. Visų pirma galima buvo įforminti kiekvieną nuotrauką atskirai, grafinių programų pagalba įterpiant kokią antraštę "Ūkininko namas", "Kalvė" ir etc... Tai yra taisoma ir gana paprasta, bet galbūt čia buvo toks sumanymas, nežinau.

KItas dalykas ties statymu - NIEKADA, NIEKADA ir dar kartą - NIEKADA neparodome, jog vidus yra tuščias. Geriausias sprendimas patalpinti pora deglų kiekviename pastate - taip nuotraukos nebus sugadintos bereikalingais mobais, o pačiam pristatymui bus suteiktas šioks, toks lopinėlis šilumos bei "gyvybės" pojūtis. Pastatai:

Švyturys - mano nuomone, pastarasis turėtų būti gerokai lankstesnis, nes dabar kaip atsikišusi galūnė ant kalno. Galimas variantas jį ploninti arba aukštinti. Jai bus pasirinktas antras variantas, siūlyčiau griebtis ugnies efekto, šis taipogi padarys vaizdą mielesnį žiūrovų akims. (Priklauso nuo tekstūros)

Laivas - primena rąstą. Jis turėtų būti gerokai grakštesnis ir detalesnis, pamėgink pastatyti pora mažesnių. Geriausia bus jai pradėsi statyti nuo žvejybinės valties.

Grindinys ir prieplauka - asmeniškai, tragedija. Jai tokį reikalą man įkirstų greenas tai mesčiau jį iš serverio su visais jo rąstais ir žvyro gabaliukais. Parašyk į AŽ savo skype, galėsiu išmokyti kaip tai daryti. Supratau Tavo idėją ir tai, ką norėjai parodyti, bet tai derėtų atlikti subtiliau.

Bendras vaizdas, man, gerokai per saldus. Turėtum įterpti barbariškumo ir viduramžių fragmentų. Beje, jai kopijuoji darbus, tai atlik juos iki galo, nes lentpjūvė originale atrodo kitaip. Beje, siūlyčiau prisišaudyti nuotraukų google ar kur kitur ir pamėginti atkurti viduramžių sienų fragmentus, nes taviškiai labai jau "idealūs". Jie turėtų būti grubesni. Galų gale siūlau paimti baltą popieriaus lapą ir viską pradėti nuo jo. Parašyk darbo pavadinimą viršuje, tuomet suradęs vietą Minecraft žaidime pradėk galvoti iš ko galėtų pragyventi tavo turimi gyventojai, tai nulems stilių ir privers tave mastyti kaip viską geriau pateikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū.

Nesupyk, turbūt aš nesupratau ką tu norėjai pasakyti apie tą sieną. Galbūt tu rašei tai perkeltine prasme, tačiau aš nelabai pagavau ką tu nori pasakyti. Taipat dėkoju už rišlią kritiką bei patarimus kurių aš tikrai laikysiuosi.

Na šiek tiek neteisingai išsireiškiau, nes tai ne pilies, o šiaip ginybinė siena...

http://www.part.lt/perziura/a552948ba827863c7542833613c05e8d663.png

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iškart noriu padėkoti kaip savo autoritetui už labai svarbias pastabas statyme. Tačiau turiu šiokių tokių prieštaravimų :

Labai nepatiko temos aprašymas, nurodyti darbo laiką ar valandų kiekį praleistą prie darbo yra juokinga ir toli gražu vaikiška. Pateikdamas darbą turi būti užtikrintas, jog padarei taip, kaip galėjai. Todėl nepridėk visokių netinkamų galūnių.

Paprasčiausiai seniau keldamas savo statybinius darbus daug kas klausdavo "kiek laiko statei?" tam kad užkliudyčiau šiam aspektui.

Laivas - primena rąstą. Jis turėtų būti gerokai grakštesnis ir detalesnis, pamėgink pastatyti pora mažesnių. Geriausia bus jai pradėsi statyti nuo žvejybinės valties.

Bandžiau statyti žvejybinį laivą, o ne transportinį, tačiau pastebėjau jog ir jis man nelabai gavosi.

Beje, jai kopijuoji darbus, tai atlik juos iki galo, nes lentpjūvė originale atrodo kitaip.

Lentpjūvės tikrai nekopijavau ir tikrai nežiūrėjau kaip ir kokią ją statyti, tai paprasčiausias sutapimas.

Na, o su kitomis tavo pastabomis pilnai sutinku, kadangi jos man bus labai reikalingos. Dėkoju tau už puikius pasiūlymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...