Peršokti į turinį

Turbut sugedo hardas, kaip patikrint?


Kico

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3837 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gavau Ketvirtadieni kompa, aisku buvo panaudotas, perasyti windowsai. Nu zodziu zaidziau normalei, veike sampas, cs. Penktadieni taip pat mazdaug iki 16h viskas buvo gerai, palikau pc, nuejau ziuret tv, grystu, o gi ziuriu juodas ekranas ir baltom raidem kazkas ten parasyta. Nu ir dabar man kompas neisijungia, meta stai tokia lentele su bios ar kas cia:

ibm-r50e-thinkpad-14.1-laptop-celeron-m-1.30ghz-1.2gb-ram-30gb-hdd-1834-2lg-18847-p.jpg

Ir galbut yra zinanciu kodel cia taip? Mygtuku jokiu neprispaudeliojau, daug kas sako kad tai gali buti sugedes hardas, bet kaip man suzinot ar tikrai jis sugedo? Laukiu jusu atsakymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

300LT :D O gal zinai iskur pigiai galima harda gaut?

Varle.lt , bet hardas gan brangiai ir kainuoja :/ Man pačiam ant seno PC hardas sugedes , o viskas veikia tai to negaliu dabar parduot. Žodžiu. Hardas normalus , kiek mačiau gal 300 lt. Ištikro nežinau reik pasižiurėt internete
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Varle.lt , bet hardas gan brangiai ir kainuoja :/ Man pačiam ant seno PC hardas sugedes , o viskas veikia tai to negaliu dabar parduot. Žodžiu. Hardas normalus , kiek mačiau gal 300 lt. Ištikro nežinau reik pasižiurėt internete

va radau laptopking, tai ten 60lt, tik nezinau kokia pas mane ta junktis hardo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi taip buvo senam kompui, bet kompui jau buvo gal kokiu 11 metu kaip jis dar tarnavo man. Tapacia nesamone mesdavo, as nieko nedariau, o paemiau ir nauja PC pasiemiau ;D Bet ant greitu toki negalinga, o dabar jau su galingu sedziu ir varau per naujus zaidimus, o cia nebutinai gali buti hardas, gali buti, kad senas PC, visgi PC neissilaikytu 100 metu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neesu specealistas prie kompu.

Man taip pat buvo prieš mėnesi kažkur.

Problema ta kad kai palikai matyt kompas užkrautas buvo per daug užkaito ir restartavos, ir matyt to užteko hardui supist, nunešk i taisykla pataisys, jei harda dar išeis pataisyt jei tai pirmas kartas tj ir sumokėsi 20-30LT :). O jei keisti reiks tada nemažai suplosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3837 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...