Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nutiko man didele beda su Android perrasymu


Grigalius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, as sumaniau perinstaliuoti savo telefone androidus, kaip maciau per youtuba ten buvo pilna, mano telefonas galaxy mini s5570, bet dariau viska kaip reikia, is pradziu isjungiu telefona, tada palaikau power, home ir down mygtukus vienu metu is islenda toks "Downloading...", tada prijungiu USB (<-- dar nezinau kas nutiko...), per pc susiinstaliuoju Odin Multidownloader ir ten pazymiu ta .ops faila, uzdedu varnele ant One Package, tada pasirenku kad ideti TASS_v1.0.ops i ta One Package ir spaudziu Start. Bet manes praso Please connect phones!, o kampe islenda:

jR1LDPS.png

as tada ji paspaudziu...

kIWSC25.png

Tai cia man taip suprast kad kaskur mano telefono viduje yra sugedusi USB jungtis? Ar galetumet ka patart? P.S. As neturiu atsarginio telefono, tai dbr labai sunku kai kaskas raso ir skambina..

Ir dar kaika pamirsau parasyti, kad as telefona jau buvau istrynes kai paspaudziau Power ir Home mygtukus, tai ten tada buvo kad reikejo spaust Wipe Data, o tada spaudziau kad tipo importuotu zip faila is SD korteles, bet tada dar nezinojau kad priestai reikia Clockworkmod suinstaliuoti :D ir dabar va toks likau su tusciu telefonu be jokiu Androidu.

Redaguota , nario Grigalius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabanyk atkurti gamyklinius nustatimus telefone.

Nu taigi sakau kad jis dabar yra visiskai tuscias, jis neturi jokiu Androidu, jo visas kietasis diskiukas yra tucias, formatuotas. As butent delto cia ir kuriau sita tema, kad as negaliu isijungti telefono. Pirma raso Samsung, o tada GT-S5570 kuris kraunasi nors ir 5 val. bet nieko nebuna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O bandei google naudotis?

Taip, net kelis kartus. Buvo visokiu ten budu kodel raso USB device not recognized, bet jie visi veike tik su ijungtu telefonu, o pas mane dabar nieko ner.

Redaguota , nario Grigalius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...