Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Lietuviskas Minecraft Serveris >Mc.Chetos.Lt<


MyskoxeLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki visi minecraft žaidėjai :) , Noriu jums pristatyti gera Lietuviška minecraft serveri.

Šis Minecraft serveris yra visas sulietuvintas ir labai gerai veikia , bei labai geros buklės.

Užeik i ši Minecraft serveri , nepasigailėsit , labai geri žaidėjai su gera nuotaika , taip pat ir savininkai.

Taigi mūsu serverio IP:chetos.ax.lt:27786

Taip pat ir mūsu serverio video:http://youtu.be/jV4hfUVa6zk

Ir lauksime jusu kiekvieno mūsu serverije. :)

post-41604-0-30617700-1383847195_thumb.jpg

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Servas tai visai poxui buvo iki vakar. Esu pazystamas su servo priziuretoju tai vakar i mano nama atejo vienas is pagrindiniu adminu ir is oro isgriove visus chestus su armorais , priezastis : tau priziuretojas viska dave. Nors irodymu net neturejo :) Adminai vaikai padeja ant servo ir laikantis ji vien del bapkiu. Sedejau pvp tope ir sendien gavau bana su labai logiska priezastimi : 04930972dd35981978e69d1cb604227366.png

Redaguota , nario Wowas2102
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Servas tai visai poxui buvo iki vakar. Esu pazystamas su servo priziuretoju tai vakar i mano nama atejo vienas is pagrindiniu adminu ir is oro isgriove visus chestus su armorais , priezastis : tau priziuretojas viska dave. Nors irodymu net neturejo :) Adminai vaikai padeja ant servo ir laikantis ji vien del bapkiu. Sedejau pvp tope ir sendien gavau bana su labai logiska priezastimi : 04930972dd35981978e69d1cb604227366.png

LOL LOL LOL :D :D :D
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3800 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...