Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Keičiu STEAM 3 acc'ountus , į viena STEAM paskyrą.


» Arminas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3835 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras,

Norėčiau paklausti, gal atsirastu norinčių keistis į kita steam acc?

Čia visus savo acc mainau į jūsų viena acc'ountą!

1 Steam acc žaidimai:

Half-Life 2: Deathmatch

Half-Life 2: Lost Coast

2 Steam acc žaidimai:

Call Of Duty: Black Ops

Call Of Duty: Black Ops - Multiplayer

Mainau į steam'ą, kad būtu koks mw2 ar dar kokius žaidimus iš senesnių, kad nori pažaisti kažką naujesnio iš COD, nes noriu pažaisti kažką kitko. Atsiradus norinčiu rašykite į skype.

EIČIAU PIRMAS JEIGU PATEIKSITE SAVO REPUTACIJĄ, KAD ESATE PATIKIMAS! Aš jau esu pardaves modifikaciją ir viena žaidimo paskyrą, ir viskas buvo sklandu, niekas nieko neapgavo.

Jeigu atsiras norinčių mano skype: death19971

Redaguota , nario » Arminas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinau, bet dar steam neišmainytas yra, ir dėl mygtuko tai man jis raudonas ir neina paspausti, ir nerodo laiko kaip kituose man temose, už kiek laiko galėsiu spausti.

Dėl to kad išnaudojai 24 valandų limita, t.y 3 temos prikėlimus per dieną. Keldamas dažniau tą temą į viršų nemanau kad sulauksi daugiau potencialių "keitėjų".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3835 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...