Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl temų trynimų


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai,

pastebėjome, jog dabar žmonės kai išsprendžia problemą ,viską ištrina , ir parašo ištrinkite tema.

Ne.

Nieko netrinkite, viską palikite, gi bėda tokia ne jums vienam , ir jeigu kam atsitiks tokia bėda tada kitas žmogus kurs temą, o galėtų tiesiog pasinaudoti paieška. Taip padėsite nariams, ir naujoje REP sistemoje galėsite užsidirbti už pagalbą rep. :)

Kol kas, tiek :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie to paties, todėl ir privalote(kitaip įspėjimas) rašyti informatyvius temos pavadinimus. Niekas neieškos pagalbos temose "padėkit"..

Ir kai man atsibos dalinti tik įspėjimus, dar ir temas trinsiu....Nes kaip ir minėjau, niekas nežiūri į temas su bereikšmiais pavadinimais, jos tik teršia forumą.

Redaguota , nario Bebras
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galvas švieskitės :D Iš čia esančių mažiau kaip pusę tik naudojasi paieška, o tie kiti nesinaudojo ir nesinaudos jie geriau sukurs temą ir lauks :D Tad jeigu autorius temos užsimanė ištrinti čia yra jo paties privatus dalykas :) Jo temos negali niekas keisti jeigu jis taip panoro tad jeigu jums kažkas netinka eikit kitur..

Iš patirties sakau, kad ir ką bedarytum ta paieška pasinaudoja retas narys.

Redaguota , nario Barzdocius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie to paties, todėl ir privalote(kitaip įspėjimas) rašyti informatyvius temos pavadinimus. Niekas neieškos pagalbos temose "padėkit"..

Ir kai man atsibos dalinti tik įspėjimus, dar ir temas trinsiu....Nes kaip ir minėjau, niekas nežiūri į temas su bereikšmiais pavadinimais, jos tik teršia forumą.

Na bent jau aš peržiūriu kiekvieną forume naują temą jei esu tuo metu on , o ne kur kitur. Bet šeip tiesa tiek iš tavo lūpų tiek iš cycles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...