Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kai ijungiu interneta pc smarkiai lagina

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3839 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kazkas pasidare kompiuteriui, kad, kai buna ijungtas internetas pc ziauriai lagina, ar einant i kokia nors narsykle ar net isjungus narsykle. O kai isjungiu interneta - jis veikia puikiai ir jokio lago nera. Istryniau visas nereikalingas programas, zaidimus, absoliuciai viska, bet pc vistiek lagina kai internetas buna ijungtas ir lagas neikiek nesumazejo Gal zinot kame cia beda ir ar padetu windowsu perrasymas? O gal cia kazkas su internetu blogai? Gal per neta kasnors prisijunges prie mano pc, koks botas ar kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal virusu yra kokiu praskanuok, bandyk naršykle nauja isirašyt, nepadės persirašyk windowsus

Viska vakar praskenaves buvau, kartu su tuo visa nereikalinga sh istryniau, palikes tik mozila, antivirusine ir cleaner, diskas kuriame nera windowsu pilnai istrintas

Nelabai žinau apie kompus tad bandysiu spėt jog reikėtu persiraršyti driverius,jeigu nesamonė susakiau prašau nesivaidyti ten -rep ir piktais žodžiais,kadangi man kažkada panašiai buvo tai reikėjo kompe kažka tai perrašyti.

Turbut taip ir bandysiu daryt, arba draiverius ir windowsus kartu perrasysiu

• Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

• Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3839 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...