Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecraft HOTEL


TheTrolis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3816 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš vien dėl to, jog tu su negalia duodu + r3p, bet jei savo projekte rasčiau kažką panašaus, tas žmogus lėktų iš projekto pasišokinėdamas :]

Klausyk Meikau, nemanai kad jau per aukštai save keli? Jei jis pastatė kažką blogiau nei tu, tai reiškias jis yra su negalia? Pasižiūrėk į save, turi pasididžiavimo negalią.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk Meikau, nemanai kad jau per aukštai save keli? Jei jis pastatė kažką blogiau nei tu, tai reiškias jis yra su negalia? Pasižiūrėk į save, turi pasididžiavimo negalią.

Palaikau aš tave :)

nesiruosiu cia gincytis del nesamones juk cia jau skonio reikalas mano man tai yra grazu tai as tai ir darau ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

minecraftas ir kvadratu ir yra ;)

Kalbu apie kūrybingumo lygį.

Minecraftui jau senai suėjo treji metai, dauguma žaidėjų jame praleido bent metus ir buvo pataikę į tikrai aukštus reikalavimus keliančius serverius.

Nesakau, kad Meikaus komentaras ir pasikėlimas yra gerai, nes jis tikrai per daug užrietęs nosį. Tačiau tavo pats statinys neturi nei formos, nei dizaino, ta prasme, jis nėra niekuo įdomus, ar akį traukiantis.

Jei trūksta įkvėpimo, pažiūrėk FyreUK timelapsus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na pas mane ikvėpimo pakankamai, beto kalbi nėra nei formos nei dizaino .... žmogau viska kas yra pastatyta ir yra dizinas bei forma gyvenk realybe nebe svajonėse ar minecraft'te aš galim sakyti statau pastatus esančius realybėje o nebesvajonėse, kai noriu pasvajot pastatau kažka unikalaus ... aš šių pastatų nestatau serveryje, statau juos sau. Jai sakai jame nėra dizaino pasakyk architektams kurie planuoje pastatus :D Paklausk jų ar tai ne dižainas, pastatas neturi būti visaip išraizgytas, kad jau galėtu turėti dizaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na pas mane ikvėpimo pakankamai, beto kalbi nėra nei formos nei dizaino .... žmogau viska kas yra pastatyta ir yra dizinas bei forma gyvenk realybe nebe svajonėse ar minecraft'te aš galim sakyti statau pastatus esančius realybėje o nebesvajonėse, kai noriu pasvajot pastatau kažka unikalaus ... aš šių pastatų nestatau serveryje, statau juos sau. Jai sakai jame nėra dizaino pasakyk architektams kurie planuoje pastatus :D Paklausk jų ar tai ne dižainas, pastatas neturi būti visaip išraizgytas, kad jau galėtu turėti dizaina.

Supranti, taviškis net nesižiūri.

Geriau iš čia pasimokytum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3816 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...